Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Šílená poradna tasemnice Květy je opět zde

Šílená poradna tasemnice Květy je opět zde

Šílená Tasemnice Květa, kterou jsme vám představili minulý týden, dnes odpovídá na vaše otázky. Odpoví i na ty vaše, stačí, když je napíšete do diskuse pod článkem.

Milé ženy! Jsem zde zpátky! Trošku jsem se poopalovala na rovníku, nachytala bronz a vrátila se do pošmourné Prahy odpovědět na vaše otázky. Na jednu odpovím hned. Moje krásná zelená barva v konečníku nikdy nevynikla. Nikdo tam pořádně neviděl, vždyť se říká, že je tma jako v ... No, ale pryč od tohoto orgánu. Na sluníčku, děti moje, fotosyntéza funguje! Mládí má zelenou! Zelená je dobrá pro oči! Akorát jednou jsem žila u jednoho pána, který zelenou popíjel. Páni, to byl hnus. Udělalo se mi špatně a zůstala jsem zelená napořád. Ale dopadla jsem vlastně dobře. Také jsem mohla vykvést! 

dadka: !?!?!?

Tasemnice Květa: !!*@?;°# Jo jo.

 

orinka: co tam pijete?

Tasemnice Květa: Zelený čaj, je to výborný antioxidant

 

Riki: jak houká sýček s trusem slona?

Tasemnice Květa: Sýček s trusem slona houká nízko položeným tónem a velice žalostně. Kdybyste někdy viděla sloní trus, toho chudáka byste pochopila.

 

inini: nikdo neví, jak sestrojit trojúhelník, je-li dána výška... co budou v životě dělat???!!!

Tasemnice Květa: Máte pravdu. Dnešní mládež opravdu velice degeneruje. Ale samotná výška dneska neznamená zhola nic! Další důležitý údaj je také délka a šířka. S vysokým kašpárkem divadlo nezahrajete, ale znáte-li také úhel beta, snadno si vypočítáte jeho deviační moment, důležitý zvlášť pro dívky. Pište si: f(x):z=ky+c

 

Lilinka: dostanu v práci přidáno?tasemnice květa

Tasemnice Květa: Milá zlatá, dlouho jsem četla za úplňku předpověď z lógru od instantní kávy. Mám pro Vás dobrou zprávu! Přidáno rozhodně dostanete. Musíte však pro to sama něco udělat. Nejspolehlivější recept je položit oběť na oltář spravedlivé náhody. Otevřete mailovou zprávu a upřímně, těmi nejhlubšími pocity popište, jak se na pracovišti cítíte a jak byste nejradši naložila s výplatou za minulý měsíc. Nestyďte se zajít do detailů nebo intimních přání. Tento mail označte příznakem vysoké priority a rozešlete ho hromadnou poštou zaměstnancům celého podniku. Odměna Vás jistě nemine a hned následující den dostanete přidáno tolik práce, že výplatu nebudete mít čas utratit. Vaše konto bude utěšeně přibývat, a pokud to vydržíte až do důchodu, budete mít na stará kolena z čeho žít.

 

Almega: má mameluk v ruce luk?

Tasemnice Květa: myslíte, že mě nachytáte? Mameluci byli příslušníky egyptské armády, původně vojenští otroci na orientálních dvorech a zároveň elitní islámští bojovníci. Byli to Euroasijci zajatí v bojích nebo zakoupení v dětském věku na trhu s otroky. Po zakoupení bývali podrobeni speciálnímu bojovému jezdeckému výcviku, aby se z nich stali tvrdí a nelítostní obránci svých pánů. Jenalo se o maskulinně orientovanou, asketickou a ortodoxně islámskou kastu otroků, která původně bezvýhradně sloužila svým pánům, ale od 9. století byli otroky už jen podle jména. Od té doby už mamlúkové sami nakupovali bílé chlapce, které vychovávali a sami se rozhodovali, komu budou sloužit.  Luk je střelná zbraň a jeho stáří se odhaduje na nějakých padesát tisíc let. Egyptská armáda se skládala z pěchoty a vozby. Vybavení vojáků bylo velice primitivní – těžkooděnci měli dřevěný štít potažený volskou kůží, kopí s měděným hrotem a meč. Ostatní

 

 

 

 

 

 

 pěšáci měli pouze bederní pás a ze zbraní jednoduchý luk a šípy z netvrzeného bronzu. Jednoduché luky se používaly u vojáků egyptské armády do konce 18. dynastie, kdy je nahradily luky trojúhelníkové. Ovšem na nás tasemnice byli stejně krátcí.

 

 

Mám vás ráda a myjte si ruce!

Tasemnice Květa


18.5.2011   Rubrika: Zábavný koutek   |   Komentářů 80   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,7/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Šílená poradna tasemnice Květy je opět zde

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-80
muminc
muminc - 6.6.2011 1:08

Jestlipak víte, jak se zbavit tasemnice?

To přijde pán k doktorovi s tím, že má tasemnici. Lékař ho prohlédne a pak mu řekne, aby každý den snědl jeden rohlík a tabulku čokolády. Po týdnu pán přijde s tím, že se nic nezměnilo. Lékař mu poručí sníst hned rohlík. Pán to udělá a za chvíli vyleze ven tasemnice se slovy -A ČOKOLÁDIČKA NEBUDE? No, a od té doby je naložená v lihu ve skříni.:-)

 
Almega
Almega - 27.5.2011 10:51

TasemniceKvěta: Už se těším...

 
Vikina
Vikina - 27.5.2011 9:56

milá Květuš kolik wattů má světelný rok?smajlik - 68

 
TasemniceKvěta
TasemniceKvěta - 20.5.2011 12:39

dadka: Pepík, bohužel, nikdy neopustil Vámi vymezený prostor a tudíž mu chybí vzdělání a přehled. Težko by Vám tady mohl něco poradit, chudák.smajlik - 97

 
TasemniceKvěta
TasemniceKvěta - 20.5.2011 12:37

Almega: mám ji pro Vás nachystanou do příštího vydánísmajlik - 77

 
Almega
Almega - 19.5.2011 16:15

Koukám,že odpověď ještě nedorazila....škoda.....smajlik - 9

 
dadka
dadka - 19.5.2011 10:34

To bychom mohli psát taky třeba o hemoroidu Pepíkovi, jak se má, co dělá a jak se mu tam u pr....líbí.
Stejně pošahané jako tasemnice Květa.

 
Milda3
Milda3 - 18.5.2011 17:59

TasemniceKvěta: tak to bude podle hesla "kdo si počká,ten se dočká" jen aby to nebyla rada "malej dvorek a velkej bič"

 
orinka
orinka - 18.5.2011 15:06

Almega: A nejsprávněji se jmenuje Václav Jamek. Strašně se mi líbil, než jsem zjistila, že nemám šanci.smajlik - 26

 
Kadla
Kadla - 18.5.2011 15:06

Také mám ještě jeden dotaz: Před časem jsem si koupila prášky proti bolení hlavy a na letáčku ve výčtu možných vedlejších účinků bylo mimo jiné "bolení hlavy". To mi hlava nebere. A tobě, Květuš?

 
orinka
orinka - 18.5.2011 15:03

majucha: Daniil

 
Almega
Almega - 18.5.2011 14:34

Správně se autor jmenuje Eberhardt Hauptbahnhof...měla jsem to z knihovny a jsou to šílenosti,ovšem brzy styl tento omrzí a unaví..Více si užiju zde...Mám opět dotaz:Co se stalo na jednom železničním přejezdu a jak by to slovy popsal strýc Jodok???

 
TasemniceKvěta
TasemniceKvěta - 18.5.2011 14:26

Milda3: mám v patě daleko lepší recept, než je požírání tasemnicsmajlik - 77. Počkej si do příštího týdne a dozvíš se víc smajlik - 64

 
Kadla
Kadla - 18.5.2011 14:24

Milda3: Vytiskni si výše uvedený článek tasemnice Květy na papír, potři čokoládou a sněz na večeři smajlik - 34

 
Milda3
Milda3 - 18.5.2011 14:03

TasemniceKvěta: teď k věci,potřebuji zhubnout tak alespoň 30 kg,kdysi dávno jsem četl,že některé hérečky aby netloustli snědli v čokoládě článek tasemnice,co vy na to a dá se někde sehnat_

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-80
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 126104.
Archiv anket.