Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept
Založila Loupáček poslat vzkaz
Holky, jak řešíte kloubní výživu? Podle čeho si ji vybíráte? Jde mi to, zda jste schopny třeba nějakou fakt dobrou doporučit...
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zlatazlatii
Zlatazlatii - 24.2.2021 19:55

Ano, na jeho radu jsem vyzkoušela kompletní výživu na klouby https://enerex-vitaminy.cz/slachy-a-klouby/19-joint-rx-628557371802.html , která obsahuje přesně ty látky, které klouby potřebují. Je to prostě kompletní výživa, která dokáže tělu pomoci. Navíc obsahuje i pro tělo prospěšný vitamín C. Po tom co jsem ho začala užívat, tak asi za měsíc jsem přestala mít problém s bolestmi kloubů.

 
Dominikaka
Dominikaka - 22.2.2021 17:18

Takže jste pořizovala tu, co Vám doporučil ortoped? Nebo jinou? Jaká to je? Za jakou dobu jste pocítila nějaké zlepšení nebo změnu?

 
Zlatazlatii
Zlatazlatii - 21.2.2021 18:42

Ono je to celkem jednoduché, pokud koupíte kvalitní výživu na klouby, tak potom pocítíte i úlevu. Hledala jsem hodně informací, než jsem vybrala dobrou výživu na klouby. Ptala jsem se i u svého ortopeda, který mi v tom udělal jasno a doporučil mi co je potřeba, aby hlavně výživa obsahovala.

 
Dominikaka
Dominikaka - 17.2.2021 19:42

Chtěla bych pro svoji mámu sehnat výživu na klouby, které budou fungovat opravdu dobře. Chtěla bych se zeptat, jestli jste někdo po začátku užívání kloubů ucítil opravdu úlevu? Máma na bolesti klubů trpí opravdu hodně...

 
Irena Kulova
Irena Kulova - 17.12.2018 15:24

Pomáhá proti křivici nejaky volne dostupny lek? Nejake kapicky?

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 26.11.2018 9:37

Ahoj, co se týká těch kloubních doplňků... Jde o to, že většina těch (spíš všechny), co jsou na trhu, nejsou rozdílné od gumových medvídků. A logicky - ty asi moc nepomohou. Za mě je nejlepší kloubní výživa Alavis https://www.alavis.cz/cs/. Je to sice veterinární přípravek, ale je vhodný i pro lidi. Sama jsem ho brala a mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti!

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55290.
Archiv anket.