Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Nákup pro děti i pro domácnost z pohodlí domova

Nákup pro děti i pro domácnost z pohodlí domova

Nakupování prostřednictvím internetových obchodů se těší čím dál větší oblibě. Jak by ne. Času má nazbyt málokdo z nás a proč nevyužít příležitosti a neobjednat si zboží rychle a pohodlně z domova. Zároveň má člověk i dostatek času si takový nákup hezky promyslet.

Pokud i vy patříte k těm, kteří mají takový způsob nakupování v oblibě, máme pro vás tip na příjemné nakupování kvalitního zboží: Internetový obchod www.evashop.evron.cz . Nakoupit zde můžete spoustu pěkného zboží jak pro děti, tak i pro domácnost. Veškeré nabízené produkty jsou vysoce kvalitní a spolehnout se můžete rovněž na poctivé a seriózní jednání ze strany majitelky obchodu Evy Stříbrské, která říká: „Snažím se, aby se službami, které nabízím, byly naši zákazníci maximálně spokojeni. Pečlivě vybírám zboží do nabídky a veškeré objednávky dětské povlečenívyřizuji v řádu několika dní. Pokud dojde k reklamaci, například vinou nějaké závady na zboží, dostane zákazník své peníze zpět. Tento férový přístup se mi určitě vyplácí a je přínosem jak pro můj obchod, tak především pro zákazníky, kteří mají jistotu, že je o ně v mém e-shopu skutečně dobře postaráno.“

Malá ochutnávka z evashop.evron.cz

Stránky tohoto e-shopu jsou na první pohled příjemné a hlavně velmi přehledné. Veškeré zboží je zde rozděleno do jednotlivých kategorií, v nichž se velmi rychle a pohodlně zorientujete. Zboží je na výběr skutečně hodně, my vám v tuto chvíli předložíme alespoň malou ochutnávku.

Aby se vašim dětem krásně usínalo

Chcete, aby vaše ratolesti chodily večer spát bez odmlouvání? Možná vám s tímto problémem, který znají snad všichni rodiče, pomůže správně zvolené povlečení, které zde můžete své ratolesti vybrat přímo na míru. Na výběr jsou zvířátkové motivy například se žirafami, kačery či ovečkami, ale i takové, které potěší ty odrostlejší děti:  Coca Cola, dinosauři či povlečení s disco motivy a mnoho dalších.

A zdaleka to není jen povlečení, co evashop.evron.cz pro děti nabízí. Najdete zde i širokou nabídku oblečení pro kluky i holčičky, osušky s postavičkami z různých pohádek, deky, polštářky, mističky… Vše vytvořeno tak, aby si každé dítko mohlo vybrat to, co se mu nejvíce líbí.

Šikovní pomocníci do vaší domácnostitalíře sada

Evashop.evron.cz myslí i na dospělé, především na ženy, protože jsou to právě ony, které se starají o to, aby v domácnosti vše dobře klapalo. Najdete zde širokou nabídku potřeb do kuchyně jako jsou keramické a nerezové nože, kořenky, různé mlýnky, nádobí… , ale také bohatý výběr povlečení, osušek, prostěradel…

Jak nákup v evashop.evron.cz funguje?
Velmi jednoduše a pohodlně. Vybrané zboží si můžete objednat buď přímo na stránkách e-shopu, nebo přes sms zprávu či telefonicky, pokud upřednostňujete tento způsob komunikace. Zboží vám bude doručeno nejpozději do deseti dnů po objednání, případně si je můžete vyzvednout přímo v prodejně, jestliže je to pro vás výhodnější. V každém případě se můžete spolehnout na spolehnout na slušné a vstřícné jednání a na serióznost.

 www.evashop.evron.cz je tu pro vás a jeho majitelka Eva Stříbrská se těší na vaši návštěvu.

Komerční článek


15.2.2012   Rubrika: Pro maminky   |   Komentářů 5   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nákup pro děti i pro domácnost z pohodlí domova

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
ivanka386
ivanka386 - 8.9.2019 22:05

Díky za tip, na ten obchod určitě mrknu. Abych pravdu řekla, tak já už dnes většinu věcí do domácnosti objednávám přes internet. Je to tak mnohem pohodlnější a hlavně často i levnější. Super je i to, že u spousty obchodů se dají uplatnit slevové kupóny které mají třeba tady: http://kuponozdroj.cz/ Díky tomu se dá nějaká ta koruna ušetřit.

 
donalabuznikova
donalabuznikova - 11.2.2019 21:35

Taky dost často nakupuji online z pohodlí domova, nejen že je to mnohem příjemnější, než se stresovat v přeplněném obchodním středisku, dokonce je to i levnější a to obzvlášť, pokud používáte slevové kupony https://slevovykupon.net/

 
magdicka5
magdicka5 - 9.7.2012 8:49

Já si teda taky nedokážu představit, že by nebyl internet. smajlik - 3 Vše u mé dcery v pokoji je právě z něj. Od postýlky po různé hračky, koberce prostě vše (www.mt-nabytek.cz/406-detsky-svet/). Takže jak už tady bylo zníněno, taktéž si nedokážu představit, jak to dělaly právě třeba naše maminky. smajlik - 4

 
zofka2011
zofka2011 - 27.4.2012 12:04

Nedokážu si představit, jak to dělaly naše mámy. Přiznám se, že jsem přes internet kupovala všechno už od narození Adélky a v kamenném obchodě koupila jen pár oblečků a lahvičky. Teď chci zkusit koupit na internetu i dětské hřiště, dostala jsem skvělé reference na Junglegym, mají ho tady: http://www.junglegym.cz/. Neznáte ho náhodou některá? Kamarádka ho má, a je s ním i s dodavatelem spokojená, čím víc referencí, tím ale samozřejmě líp :)

 
Světlonoska
Světlonoska - 15.2.2012 12:57

smajlik - 58Dnes je možností....toho i toho...smajlik - 21

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 449593.
Archiv anket.