Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Pleny a plenkové kalhotky v mnoha variantách z Feedo.cz

Pleny a plenkové kalhotky v mnoha variantách z Feedo.cz

V současné době na trhu existují dětské pleny, plenky i plenkové kalhotky, které snoubí vysokou kvalitu se snadným používáním. Náš e-shop Feedo.cz má přitom přesně takové a mnohé další produkty pro Vaše ratolesti ve svém katalogu. Plínky u nás naleznete v mnoha variantách, takže si jistojistě vyberete a navíc ušetříte, protože jsme pro Vás připravili příjemné pořizovací ceny všech plen a dalšího zboží. Pokud tedy sháníte kvalitní věci pro své děti, obraťte se na nás.

Jednorázové pleny jsou bezpochyby zajímavým řešením. Nejenže se totiž Vaše dítě bude cítit neustále komfortně, ale i pro Vás budou znamenat šetření času i energie. S těmito plenami pořídíte svým dětem výrobky, které garantují maximální pohodlí, když například neomezují při pohybu, zároveň ale samozřejmě spolehlivě chrání před podrážděním. V našem katalogu navíc naleznete celou řadu jednorázových plenek pro všechny váhové kategorie, takže si jistě vyberete.

feedo.czKromě plínek můžete svým malým „raubířům“ pořídit také plenkové kalhotky. Ty se Vám osvědčí zejména při zvýšené aktivitě dětí. Speciální plenkové kalhotky například dovolí všem nezbedům skotačit i u vody, a to při pocitu stoprocentního pohodlí. Nabídka plenkových kalhotek je navíc přizpůsobena rozdílům v anatomických poměrech, zakoupí tak výrobky určené pro kluky i pro holky. Plenkové kalhotky přitom neztrácejí nic ze svých výtečných vlastností – výtečná absorpce, prodyšnost či pružnost jsou tedy zaručeny.

Náš e-shop dále nabízí čistící ubrousky a další doplňky pro přebalování, ale naleznete toho u nás daleko více. Máte-li již totiž vybrány plínky nebo plenkové kalhotky, budete možná potřebovat také kojenecké mléko či příkrmy pro kojence nebo dětské kaše a nápoje, případně sušenky a keksy. Zakoupíte u nás ovšem i dětskou kosmetiku a kojenecké potřeby a další zboží. Feedo.cz – to je zkrátka Váš spolehlivý partner v oblasti kvalitních plen či plenkových kalhotek a dalších výrobků pro děti.

Komerční článek


11.4.2013   Rubrika: Pro maminky   |   Komentářů 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Pleny a plenkové kalhotky v mnoha variantách z Feedo.cz

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
dea86
dea86 - 17.4.2013 17:20

Ahojky, tak jsem tu. Mám nápad jak vše vykoumat? Mám nějakou připomínku. Máte vzkaz? Sem s tím! Koukněte na hustou inzerci s diskuzí na www.bazar-top.cz  vím, že vás vytáčí číst pořád dokola ty stejné problémy, ale nedá se nic dělat.

 
Světlonoska
Světlonoska - 11.4.2013 14:22

smajlik - 90Dnešní maminy mají,co za nás nebylosmajlik - 66mít ted smajlik - 86dávám přes den látkové,na noc jednorázové,nezatěžovala bych životní prostředísmajlik - 76vždyt je to krása,když látkové pleny vlají na šnůřesmajlik - 67smajlik - 47smajlik - 62smajlik - 4smajlik - 14smajlik - 5

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 126730.
Archiv anket.