Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Hračky pro děti levně? Máme pro Vás tip!

Hračky pro děti levně? Máme pro Vás tip!

Hračky jsou alfou a omegou dětského světa, který si bez nich snad vůbec nelze představit. Sháníte i Vy nějaká pěkná překvapení pro své děti? Máte doma chlapečka, nebo holčičku?

 

Ať už odpovíte na druhou otázku jakkoli, v podstatě na tom zase tolik nezáleží. V současné době lze totiž sehnat zajímavé výrobky pro obě pohlaví. Ptáte se kde? Vyzkoušejte kupříkladu e-shop Hracky-4kids.cz, kde naleznete velice pestrý sortiment hraček a her, ale také mnoha dalších produktů pro nejmenší i starší děti, a to za velice příjemné pořizovací ceny.kids.cz

 

Panenky, kočárky, autodráhy, plyšové hračky atd.

V oblasti dětských hraček se sice dnes můžete setkat s mnoha moderními výrobky, nicméně faktem zůstává, že některé kategorie se snad nikdy nedostanou na okraj zájmu. Na následujících řádcích se tedy zaměříme právě na ně.

 

 • Panenky: ty patří odedávna k nejoblíbenějším společnicím malých holčiček. Aktuálně ovšem můžete svým „princeznám“ pořídit nejrůznější druhy těchto hraček, jak dokazuje pestrá nabídka panenek na Hracky-kids.cz. Za všechny zde jmenujme alespoň panenky Monster High, které v posledních letech patří k největším hitům.
 •  

 • Kočárky pro panenky: bez nich to pochopitelně rovněž nejde. S kočárem pro panenky si vyhraje snad každá holčička, proto by jí rozhodně v pokojíčku neměl chybět.
 •  

 • kids.czPlyšové hračky: vhodné pro obě pohlaví. Plyšové hračky se stanou pevnou součástí života vašich dětí a také usínání ve tmě je ve společnosti podobného „kamaráda“ daleko snazší. Navíc můžete všem malým nezbedům zakoupit např. plyšovou hračku z jejich oblíbeného filmu či seriálu, která potěší dvojnásob.
 •  

 • Auta, autíčka, autodráhy: překvapení pro všechny závodníky, a tedy především pro chlapce. I ty lze dnes sehnat v různých modelech, velikostech a materiálech, takže nakonec jistě vyberte přesně to, co se nakonec stane vhodným dárkem při životních jubileích anebo jako náležitá odměna. Třeba za plnění domácích povinností či za vysvědčení…
  • Komerční článek


   6.1.2014   Rubrika: Pro maminky   |   Komentářů 6   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

   Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

    

   Diskuse ke článku - Hračky pro děti levně? Máme pro Vás tip!

   Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
   Eliska744
   Eliska744 - 16.12.2017 17:39

   Pro mě je hlavně důležité, aby hračky v našich dětech probouzely nějakou zvídavost a kreativitu.. a i v těchto sférách se dají hračky nakupit celkem levně, když si vezmete třeba takovou kreslící tabulku nebo něco podobného. Když tak se můžete inspirovat třeba tady - https://hrackyzadobrekacky.cz/interaktivni-a-naucne-hracky :)

    
   Kukudlanka
   Kukudlanka - 29.9.2015 20:34

   Určit budeš, už jsem se dívala a mám nějaké drobné tipy na nákup. Ale to beztak ještě najdu něco jiného tam jsou opravdu mraky hracek a bude jiná hračka :D

    
   Sandruse
   Sandruse - 29.9.2015 1:02

   Tak to jsem ráda, že budu možná někomu nápomocná :)

    
   Kukudlanka
   Kukudlanka - 28.9.2015 13:24

   Já budu kupovat hračky pro děcka z rodiny na Vánoce, tak super, že jsou tady nějaké inspirace. Ty mraky hracek jsem se zatím jen dívala.

    
   Sandruse
   Sandruse - 27.9.2015 13:26

   Dobré hračky, které vás jen napadnou mají na www.mrakyhracek.cz. Já jsem tam nakupuji a zatím bez problému s obchodem.

    
   marta79
   marta79 - 27.11.2014 11:53

   Další skvělý výběr levných hraček pro nejmenší děti.

   http://hracky.guru/

   smajlik - 105

    

   Sponzori

   Prohledej


   Výherci v soutěžích

   Anketa

   Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

   Zpíváte si občas doma?

   Celkem hlasovalo 127938.
   Archiv anket.