Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Hračky pro děti levně? Máme pro Vás tip!

Hračky pro děti levně? Máme pro Vás tip!

Hračky jsou alfou a omegou dětského světa, který si bez nich snad vůbec nelze představit. Sháníte i Vy nějaká pěkná překvapení pro své děti? Máte doma chlapečka, nebo holčičku?

 

Ať už odpovíte na druhou otázku jakkoli, v podstatě na tom zase tolik nezáleží. V současné době lze totiž sehnat zajímavé výrobky pro obě pohlaví. Ptáte se kde? Vyzkoušejte kupříkladu e-shop Hracky-4kids.cz, kde naleznete velice pestrý sortiment hraček a her, ale také mnoha dalších produktů pro nejmenší i starší děti, a to za velice příjemné pořizovací ceny.kids.cz

 

Panenky, kočárky, autodráhy, plyšové hračky atd.

V oblasti dětských hraček se sice dnes můžete setkat s mnoha moderními výrobky, nicméně faktem zůstává, že některé kategorie se snad nikdy nedostanou na okraj zájmu. Na následujících řádcích se tedy zaměříme právě na ně.

 

 • Panenky: ty patří odedávna k nejoblíbenějším společnicím malých holčiček. Aktuálně ovšem můžete svým „princeznám“ pořídit nejrůznější druhy těchto hraček, jak dokazuje pestrá nabídka panenek na Hracky-kids.cz. Za všechny zde jmenujme alespoň panenky Monster High, které v posledních letech patří k největším hitům.
 •  

 • Kočárky pro panenky: bez nich to pochopitelně rovněž nejde. S kočárem pro panenky si vyhraje snad každá holčička, proto by jí rozhodně v pokojíčku neměl chybět.
 •  

 • kids.czPlyšové hračky: vhodné pro obě pohlaví. Plyšové hračky se stanou pevnou součástí života vašich dětí a také usínání ve tmě je ve společnosti podobného „kamaráda“ daleko snazší. Navíc můžete všem malým nezbedům zakoupit např. plyšovou hračku z jejich oblíbeného filmu či seriálu, která potěší dvojnásob.
 •  

 • Auta, autíčka, autodráhy: překvapení pro všechny závodníky, a tedy především pro chlapce. I ty lze dnes sehnat v různých modelech, velikostech a materiálech, takže nakonec jistě vyberte přesně to, co se nakonec stane vhodným dárkem při životních jubileích anebo jako náležitá odměna. Třeba za plnění domácích povinností či za vysvědčení…
  • Komerční článek


   6.1.2014   Rubrika: Pro maminky   |   Komentářů 6   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

   Hodnocení článku: 2,7/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

    

   Diskuse ke článku - Hračky pro děti levně? Máme pro Vás tip!

   Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
   Eliska744
   Eliska744 - 16.12.2017 17:39

   Pro mě je hlavně důležité, aby hračky v našich dětech probouzely nějakou zvídavost a kreativitu.. a i v těchto sférách se dají hračky nakupit celkem levně, když si vezmete třeba takovou kreslící tabulku nebo něco podobného. Když tak se můžete inspirovat třeba tady - https://hrackyzadobrekacky.cz/interaktivni-a-naucne-hracky :)

    
   Kukudlanka
   Kukudlanka - 29.9.2015 20:34

   Určit budeš, už jsem se dívala a mám nějaké drobné tipy na nákup. Ale to beztak ještě najdu něco jiného tam jsou opravdu mraky hracek a bude jiná hračka :D

    
   Sandruse
   Sandruse - 29.9.2015 1:02

   Tak to jsem ráda, že budu možná někomu nápomocná :)

    
   Kukudlanka
   Kukudlanka - 28.9.2015 13:24

   Já budu kupovat hračky pro děcka z rodiny na Vánoce, tak super, že jsou tady nějaké inspirace. Ty mraky hracek jsem se zatím jen dívala.

    
   Sandruse
   Sandruse - 27.9.2015 13:26

   Dobré hračky, které vás jen napadnou mají na www.mrakyhracek.cz. Já jsem tam nakupuji a zatím bez problému s obchodem.

    
   marta79
   marta79 - 27.11.2014 11:53

   Další skvělý výběr levných hraček pro nejmenší děti.

   http://hracky.guru/

   smajlik - 105

    

   Sponzori

   Prohledej


   Výherci v soutěžích

   Anketa

   Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

   Zpíváte si občas doma?

   Celkem hlasovalo 92562.
   Archiv anket.