Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Sportovní kočárek. Jak jej vybrat a následně o něj pečovat?

Sportovní kočárek. Jak jej vybrat a následně o něj pečovat?

Sportovní kočárky patří mezi standardní vybavení rodičů, kteří mají doma potomka, jemuž je cca půl roku. Otázkou ovšem zůstává, jak takový kočárek vybrat a jakým způsobem o něj pečovat.

 

Výběr kvalitního sportovního kočárku

Předně je nutné zmínit, že si je dnes možné kočárky pořídit na mnoha místech. Pokud tedy zvolíte prověřeného prodejce, tedy např. e-shop Kasparek-baby.cz, neměla byste mít problém s pořízením vysoce kvalitního výrobku. Stačí si tedy prohlédnout sportovní kočárky a vybrat si. To ovšem nemusí být zase tak jednoduché. Podle jakých kritérií se při výběru orientovat?

Záleží zejména na tom, v jakých podmínkách jej budete používat. Jestliže už nyní víte, že budete často vyrážet do terénu, je nasnadě pořídit sportovní kočárek s většími nafukovacími koly a také s odolnou robustní konstrukcí. Budete-li se ale pohybovat téměř výhradně ve městě a navíc pravidelně používáte hromadnou dopravu, doporučujeme spíše lehčí kočárek s menšími umělohmotnými kolečky, s nímž se snadněji manipuluje.

Náš tip: kočárek Valco Baby Snap 4 patří mezi výrobky, které jsou pohodlné jak pro miminko, tak pro rodiče.

 

Správná péče o dětský kočárek

Pokud už máte kočárek doma, musíte o něj náležitě pečovat, což neplatí pouze pro sportovní typ. Vhodná je péče o všechny části, a to včetně koleček, která je třeba pravidelně čistit. Povrch kočárku jednou za čas vyčistěte houbičkou, přičemž je nutné použít neagresivní chemické prostředky. Určité části je také možné prát, ovšem pouze běžným pracím prostředkem bez bělidla a na 30 °C.

Komerční článek


26.10.2015   Rubrika:   |   Komentářů 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Sportovní kočárek. Jak jej vybrat a následně o něj pečovat?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
s
s - 16.2.2016 17:25

smajlik - 98

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 146263.
Archiv anket.