Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept
Založila Eliiika85 poslat vzkaz
Holky, mám dotaz. Co nosí vaše děti do školy? Preferují spíš batoh nebo aktovku? I když u dětí mi je to asi jasný, ale co jste jim koupily vy? Malá mě totiž začíná otravovat s kabelkou… No, tak to ne, že :D ale ten batoh, kdyby byl kvalitní, bych koupila :)
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Alecca
Alecca - 2.4.2021 7:47

No, to znaaaam :D Jsem se tam dívala a synovi asi vezmu tento batoh https://www.different.cz/batohy/calvin-klein-cerne-batoh-campus-bp_k50k506346-bds. Snad se mu bude líbit. Mám to pro něj jako dárek :)

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 1.4.2021 16:18

Já má doma puberťáky, takže ti do školy jedině batoh. Ale je to jedno, stejně teď nikam nechodí :(

 
Alinka
Alinka - 1.3.2021 16:42

Ahoj, no co ti mám vykládat... Aktovka už u nás v oblibě není. Čím dál častěji nosí moje děti batoh. Teď, navíc jak nechodí do školy a lítají po venku, tak ten batoh využijou maximálně. K vánocům jsem klukům koupila tento batoh https://www.different.cz/detske-kabelky-tasky/batoh-under-armour-boys-select-backpack-u-1308765-001. Super, pevný, kvalitní.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 473865.
Archiv anket.