Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Jaky odšťavňovač

Založila Alecca poslat vzkaz
Ahojky dámy, minulý týden mi odešel odšťavňovač. Je to špatný, protože v kuchyni si bez něj nedovedu představit... Miluju čerstvý šťávy, takže si ho potřebuju koupit. Jaký značka je podle vás nejlepší? Díky moc.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Maartaa
Maartaa - 24.3.2020 11:07

Nedalo mi to a prohlížím internet, je dobře dostupný. I cenově :)

 
EvaSuchá
EvaSuchá - 20.3.2020 10:04

Za mě je nejpohodlnější kupovat přes internet, kde ho koupíš ve spoustě obchodech. Jsem spokojená maximálně, opravdu ten odpad je suchý a minimální.

 
Maartaa
Maartaa - 16.3.2020 9:05

taky vybírám, chci ho koupit na jarní očistu a pak v létě na ovoce ze zahrádky. Ten, co jsi tu dala odkaz není ani drahý. Jsi s ním teda spokojená? A dá se koupit jinde, než na internetu?

 
EvaSuchá
EvaSuchá - 12.3.2020 19:05

Určitě zvol nějaký druh šnekového odšťavňovače, ty jsou nejlepší. Máme doma značku Orava, ty jsou cenově dostupné a kvalitní. https://www.orava.eu/cs/odstavnovace máme typ OS-149

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 429151.
Archiv anket.