Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Nedostatek železa

Založila Bohumilka poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Markeetka
Markeetka - 15.2.2020 10:54

Bohumilka: Ano, mrkněte tady https://captafer.cz/. Najdete tam veškeré informace, včetně výčtu potravin, které železo obsahují a také tam jsou různé recepty. Captafer si tam taky rovnou můžete objednat.

 
Bohumilka
Bohumilka - 13.2.2020 18:21

Dobrý den, nemáte prosím odkaz, kde na internetu bych mohla pročíst víc informací? Děkuji.

 
Markeetka
Markeetka - 11.2.2020 22:27

Zdravím, tak užívám Captafer. Koupila jsem si ho na doporučení kamarádky a jsem fakt spokojená. Žádná chemie, musíte dbát na dostatek železa ve stravě a nemusím se bát střevních potíží, jako u užívání klasického železa.

 
KristýnaMl
KristýnaMl - 9.2.2020 10:56

Zdravím, znám ho a nárazově ho i užívám, za mě velká spokojenost. Jen dbejte na zvýšený příjem železa ve stravě, je to důležité.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 432971.
Archiv anket.