Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Nedostatek železa

Založila Vendula1 poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Bohumilka
Bohumilka - 24.4.2020 22:16

Dobrý večer, tady je odkaz https://captafer.cz/. Najdete tam všechny informace a doporučení a rovnou si ho tam můžete i objednat.

 
Vendula1
Vendula1 - 21.4.2020 13:30

Bohumilka: Dobrý den, děkuji za doporučení, Captafer by jsem mamince ráda pořídila. Nemáte odkaz, kde by bylo možno si pročíst nějaké informace, případně jej hned objednat?

 
Bohumilka
Bohumilka - 18.4.2020 10:22

Dobrý den, souhlasím se Štěpánkou. Moje mamka měla taky nedostatek železa, ale klasické železo jí nedělalo dobře. Pak nám v lékárně doporučili Captafer a ten byl v pohodě. Bylo jí po něm dobře a ještě jí pomohl :)

 
Štěpánka.Stud
Štěpánka.Stud - 13.4.2020 11:15

Dobrý den, vyzkoušejte doplněk stravy Captafer, napomáhá vstřebávání železa ze stravy! Je to perfektní alternativa, pokud klasické železo nevyhovuje.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 432224.
Archiv anket.