Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Nedostatek železa

Založila Vendula1 poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Bohumilka
Bohumilka - 24.4.2020 22:16

Dobrý večer, tady je odkaz https://captafer.cz/. Najdete tam všechny informace a doporučení a rovnou si ho tam můžete i objednat.

 
Vendula1
Vendula1 - 21.4.2020 13:30

Bohumilka: Dobrý den, děkuji za doporučení, Captafer by jsem mamince ráda pořídila. Nemáte odkaz, kde by bylo možno si pročíst nějaké informace, případně jej hned objednat?

 
Bohumilka
Bohumilka - 18.4.2020 10:22

Dobrý den, souhlasím se Štěpánkou. Moje mamka měla taky nedostatek železa, ale klasické železo jí nedělalo dobře. Pak nám v lékárně doporučili Captafer a ten byl v pohodě. Bylo jí po něm dobře a ještě jí pomohl :)

 
Štěpánka.Stud
Štěpánka.Stud - 13.4.2020 11:15

Dobrý den, vyzkoušejte doplněk stravy Captafer, napomáhá vstřebávání železa ze stravy! Je to perfektní alternativa, pokud klasické železo nevyhovuje.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77640.
    Archiv anket.