Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept
Založila Eliiika85 poslat vzkaz
Pěkný den :) Holky, prosím o pomoc. Potřebuji nutně dovybavit kuchyň a ještě mi chybí mixer. Na trhu jich je ale celá řada a já nevím, po jakém sáhnout. Moje priorita je především kvalita, no. Díky moc za doporučení a info.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
SimonaKubová
SimonaKubová - 29.10.2020 22:14

Hele, moc. Jako já jsem na Oravu fakt zvyklá. Vím, co od ní čekat... teda jako myslím, co se týká kvality. Ona je fakt top.

 
Loupáček
Loupáček - 1.10.2020 10:54

Jojo, taky jsem to slyšela. A jak stím mixerem spokojená?

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 31.8.2020 11:42

Orava je super. Taky jsem si od nich vybrala mixer a jsem naprosto spokojená, nadšená. Značku doporučuju. Je super, jaký mají senzační výběr.

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 28.7.2020 6:57

A jaký mixér potřebuješ? Na smoothie nebo normální, veliký na vše? Já mám od Oravy, to jsou super držáky. Na smoothie mam tento https://www.orava.eu/cz/smoothie-mixer-s-5-nadobami-rm-1000-s a mohu ho jen doporučit :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 433906.
Archiv anket.