Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Aktovka pro prvňáčka

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Rodina, vztahy / Aktovka pro prvňáčka
Založila Eliska30 poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Miroslava01
Miroslava01 - 29.6.2020 20:00

Kupovali jsme jí online na stránkách výrobce, konkrétně tady https://www.baagl.cz/skolni-set-zippy-doggie-ii/, mají ji teď ve velkém setu za super cenu.

 
Eliska30
Eliska30 - 27.6.2020 19:35

Dobrý den, děkuji za doporučení. Ještě se zeptám, jestli jste aktovku objednávali přes internet nebo jste ji kupovali v kamenném obchodě?

 
Miroslava01
Miroslava01 - 25.6.2020 20:56

Dobrý den, taky máme aktovku od této značky z loňska a velká spokojenost. Jak píše paní - je fakt lehká a prostorná, navíc jsme si ve stejném designu - Zippy Doggie, dokoupili i sáček na přezuvky, penál, školní desky, box na sváču a klíčenku.

 
Luculka
Luculka - 24.6.2020 20:27

Zdravím, doporučuji aktovku od značky Baagl. Kupovali jsme ji dcerce asi před měsícem a jsme moc spokojení :) Je lehká, prostorná a krásná. Kupovali jsme aktovku s motivem papouška.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 430391.
Archiv anket.