Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Kouzlo nákupu v second hand obchodu

Kouzlo nákupu v second hand obchodu
Ještě jste tomuto druhu nakupování nepropadla? Při vyslovení slovního spojení „second hand“ (v překladu „z druhé ruky“) nebo často používaného synonyma „sekáč“ si mnozí dosud představují jakousi neútulnou místnost. Ta se vyznačuje zvláštní nelibou vůní, slabým osvětlením, neuspořádanými regály či košíky, naplněnými množstvím zpřeházených věcí, které na první pohled nijak atraktivně nevypadají.
Při představě, že je potřeba se „prodrat“ kvanty tohoto zboží k jednomu či dvěma kouskům, které by se možná zalíbily, a to nejen svou cenou, se většina z nás dříve či později otočí na podpatku a vzdává boj o „unikát“ za pár korun.
Na tyto „second hand“ začátky si vzpomeneme snad všichni. V dnešní době, kdy je výběr zboží nesrovnatelný se stavem z let minulých, je až ku podivu, že se naopak otevírá stále více „sekáčků“ nejen kamenných, ale především internetových.
Možná je to tím, že ačkoli je dnes nabídka zboží srovnatelná se zahraničím, výše cen zatím poněkud pokulhávají, a proto se poptávka po oblečení z druhé ruky pomalinku zvyšuje.

Vzhledem k tomu, že zákazníci jsou při nákupu stále náročnější, je patrné, že i kvalita zboží z druhé ruky tomuto trendu podléhá. Měla by tedy být čím dál tím lepší.
Majitelé obchodů, včetně internetových, tak činí maximum pro získání každého případného zákazníka, a to nejen širokou nabídkou zboží či služeb, ale celkovým prodejním prostředím, např. atraktivním prodejním místem, příjemnou a proškolenou obsluhou, nabízeným množstvím výhod, slev a jiných odlišení se od konkurence.

Kamenný a internetový obchod BEJBYBOOM® se snaží zákazníkům nabídnout nejvyšší možné množství kvalitního dětského second hand zboží především díky skvělému dodavateli. U něho máme možnost výběru každého kusu zvlášť a samozřejmě se snažíme přizpůsobit poptávce zákazníků.
Mnoho zákaznic již zjistilo, že za cenu 1 ks nového značkového oblečení může pořídit až 10 ks značkového zboží z druhé ruky, nadto ve výborné kvalitě. Další obrovskou výhodou, kterou sekáčky oproti obchodům s novým zbožím mají, je zejména unikátní výběr zboží. Zákaznicím tak vždy doporučujeme neváhat s nákupem v případě, že mají o zboží zájem. Každý kousek je totiž unikát a nelze zaručit, že jej ještě někdy budeme v prodeji mít. Ze zkušenosti také víme, že second hand už není pouze nákupním místem pro maminky na mateřské dovolené, ale rády jej navštěvují také všechny ostatní zákaznice bez rozdílu věku či výdělku.

Máte-li rády svobodu v obklékání vašich ratolestí, zveme Vás do našeho kamenného nebo internetového obchodu www.bejbyboom.cz. Kromě dětského zboží z druhé ruky tu prodáváme další doplňkový dětský sortiment, jako jsou např. kočárky, autosedačky, hračky, dekorace do pokojíčků, domácí péče a hygiena a jiné. Také nastávající maminky si u nás přijdou na své díky široké kolekci atraktivní těhotenské módy.
Všem registrovaným zákazníkům poskytujeme při nákupech pravidelné SLEVY.
Veškeré zboží objednané v interenetovém obchodě je možné osobně vyzkoušet a vyzvednout v kamenné prodejně.

Komerční článek


4.11.2008   Rubrika: Náš domov   |   Komentářů 9   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Kouzlo nákupu v second hand obchodu

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
donalabuznikova
donalabuznikova - 22.12.2018 23:19

Já oblečení z druhé ruky nakupuji už pěkných pár let, poslední dobou jsem si oblíbila https://www.biginzerce.cz/ , kde je poměrně široký výběr za super ceny. Díky tomu jsem tak za oblečení ušetřila nemalé peníze.

 
koliaska105
koliaska105 - 27.6.2018 4:39

Moc hezky napsané. Já osobně už bych asi pomalu jinde, než v sekáčích nenakupovala. Když narazíte na dobrý sekáč, tak se tam často dá sehnat mnohem kvalitnější oblečení, než ve značkových obchodech prakticky za zlomek ceny. Já mám například skvělou zkušenost s tímto: https://www.onlinesekac.cz/

 
dablice22
dablice22 - 24.3.2009 16:56

Osobně nechápu váš odpod k sekáčům. Driv jsem nakupovala pouze v kamenych obchodech, ale posledni rok si tak kazdy 2 mesice objednam neco i pres net ( http://www.megasecondhand.cz/ ) . A obleceni je perfektni. Nevim kam chodite, ze narazite na hadry.

 
dadka
dadka - 6.11.2008 6:04

V sekáči jsem byla asi 3x, neláká mě to.Jednou jsem tam koupila šátek, který jsem potřebovala jako dekoraci na slaměný klobouk na stěnu.

 
monia
monia - 4.11.2008 19:56

V sekáči jsem nikdy nebyla a neláká mě to.smajlik - 66

 
sharon
sharon - 4.11.2008 15:41

já dřív raději nakupovala v Tuzexu....smajlik - 76

 
Stanik
Stanik - 4.11.2008 14:02

no sekac fakt ne.. mozna na deck ato cenu ma, ale jinak... vetsinou jsem se potka s onosenou hadrou na podlahu... a tak me to odradilo, ze uz to nezkousim, natoz pres net, kdy si vec nemuzu osahat

 
Doudice
Doudice - 4.11.2008 12:39

dřív jsem taky nakupovala v sekáčích, ale hlavně v dětskýchsmajlik - 75ale teď se mě zdá, že už to dost často bývá zboží zralé tak na umytí podlahy.smajlik - 64už se dá levné oblečení nakoupit i jiným způsobem, tak už sekáče tolik neužijemesmajlik - 68

 
Elen
Elen - 4.11.2008 10:33

Já "umím" nakupovat jen v dětských sekáčích, v dospěláckých mi to nějak nejde.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2978.
Archiv anket.