Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Záclony s vlastním designem

Záclony

V současné době si stále více začínáme tvořit bydlení tak, aby skutečně odpovídalo našemu vkusu a představám. Co bylo dříve nemožné, je dnes běžnou věcí a díky technologickému vývoji máme stále novější možnosti i v bytovém designu. To, že zeď už není bílá, že záclony mohou být barevné, nebo dokonce s vetkanými pruhy ze závěsoviny, si většina z nás vyzkoušela ve svém vlastním bytě.

 

  


 

záclonyVíte ale, že interiér se dá utvářet ještě mnohem osobněji? Vyzkoušejte potisky. I když samy o sobě novinkou nejsou, nové jsou způsoby jejich využití. Třeba právě na závěsy s vámi vytvořeným nebo vybraným motivem. Ve skutečnosti jde o stejný výrobní proces, který se týká většiny dekoračních látek, jen se mnohem zrychlil a umožnil svou flexibilitou tvořit malé, jednorázové zakázky. Cesta obrázku na vybranou látku začíná převedením fotografie na papír a ten se při teplotě 200°C nanese přímo na látku. Díky tomu je zaručena stálobarevnost a záclona se může bez jakýchkoliv problémů prát. Podmínkou přitom je tisk na materiál, který je z umělých vláken (a to už je dneska většina dekorací). Bohužel u přírodních materiálu by nebyla zachována stálobarevnost.  


Výroba závěsu nebo záclony tímto způsobem je, jako každá novinka, finančně náročnější. Když se opomene cena materiálu, záclony (případně jiné látky), přijde vytištění jednoho metru čtverečního na cca 550 Kč. Samozřejmě se tato technologie neomezuje jen na záclony. Například český internetový obchod Styltex.cz nabízí potisky na více jak 25 druhů materiálů. Potisk lze umístit na satén, bordurovou záclonu (organzu), plyš, záclony, potahové a dekorační látky i další povrchy. záclony

Pro bližší informace a skvělé tipy na krásnější domov navštivte www.styltex.cz


Ing. Karel Smejkal

Komerční článek


5.4.2006   Rubrika: Články partnerů   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Záclony s vlastním designem

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Homolova21
Homolova21 - 2.3.2018 15:26

Za mě osobně doporučuji e-shop https://www.dante.cz/Zaclony/ hlavně jsme si pořídila do ložnice blackout a jsou úúúúúžasné :-)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2978.
Archiv anket.