Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Zaměstnání s volnou pracovní dobou – sen každé ženy

Zaměstnání s volnou pracovní dobou – sen každé ženy

Maminky s malými dětmi mají na trhu práce poměrně těžkou situaci. Pro potenciální zaměstnavatele většinou nebývají příliš perspektivní. Ač naše legislativa v tomto ohledu přece jen o kousek pokročila, všichni víme, že v praxi to mnohdy jednoduché není.

Zaměstnavatel sice nemá právo se ptát, zda máte děti a zajištěno hlídání v případě jejich nemocí, ale to je jen teorie. Snad každá žena s dětmi, která hledá či hledala nové zaměstnání, se s diskriminací na základě svého mateřství setkala.

Když se ing. Zuzana Krausová po mateřské dovolené rozhodovala, kam nastoupí do práce a co od svého budoucího zaměstnání očekává, měla jasnou představu. Na prvním místě u ní byla rodina, chtěla mít dostatek času věnovat se dětem. Jako ideální jí připadala práce, kdy si bude moci sama organizovat svůj čas. Samozřejmě že důležitou roli hrálo také finanční ohodnocení. Hledala, až našla inzerát, který nabízel práci v Hypocentru Modré pyramidy na pozici obchodního zástupce. Už to samo o sobě znělo zajímavě, ji však nejvíce zaujala možnost volné pracovní doby. Zavolala a domluvila si osobní návštěvu.

Dnes je v Hypocentru zaměstnaná již tři roky. Je pánem svého času a nemusí se děsit, když její děti onemocní. Práci si dokáže zorganizovat tak, že vše zvládá v pohodě. S finančním ohodnocením je rovněž velmi spokojená.

Pokud i vy stojíte před rozhodnutím, kam po mateřské, nebo si prostě hledáte nové místo, které vám bude vyhovovat, třeba vás nabídka zaměstnání v Hypocentru Modré pyramidy zaujme. Šéf Hypocentra ing. Jiří Lejnar nám odpověděl na pár otázek.

Můžete našim čtenářkám přiblížit, co je to Hypocentrum?

Hypocentrum Modré pyramidy je největší a nejvýznamnější specializované pracoviště, kde klient získá komplexní informace o novém bydlení. Není potřeba mít naspořené žádné peníze, nemusí ani vědět, co chce kupovat. O všem vám poskytnou informace naši odborníci. Máme dohody s 50 spolupracujícími bytovými projekty, které máme oceněné a máme od nich veškeré podklady. Náš klient nemusí dokládat nic jiného než potvrzení o příjmu.

Vašimi zaměstnanci jsou spíše muži, nebo ženy?

Naše branže je stejně prestižní jak pro muže, tak i pro ženy. Nicméně mohu po pravdě říct, že více jde naše práce ženám. V mém dvacetičlenném týmu pracuje 65% žen a ženy jsou také moje nejúspěšnější obchodnice a vydělávají mnohem více než muži.

Prozradíte, kolik vydělávají?

Takhle to říct nemůžu, ale jejich příjmy se rovnají platům vyššího managementu a topmanagementu větších a nadnárodních společností.

Jak je tato práce časově náročná? Je vhodná třeba pro maminky s dětmi?

Důležité pro mě je, aby moji lidé dobře odvedli svoji práci a měli výsledky. Způsob, jakým toho dosahují, je vedlejší. Nemáme v práci žádné "píchačky". Pracuje u mě celá řada maminek a jejich práce jim umožňuje např. několikrát denně opustit kancelář, naplánovat si volné dny v týdnu, být s dětmi, když jsou nemocné atd.

Co by měla žena, která by chtěla v Hypocentru pracovat, udělat? Kam může směřovat svou nabídku?

Pro tuto práci požadujeme minimálně středoškolské vzdělání. Vřele ji mohu doporučit všem ženám, které chtějí získat uznání, prestižní pozici a seberealizaci a při tom všem bez zbytečného stresu zvládat i rodinné povinnosti.

Zájemkyně se mohou obrátit přímo na mne, a pokud budou splňovat předpoklady pro naši práci a projdou přijímacím pohovorem, rád je přivítám jako nové členky svého obchodního týmu. Obracet se na mě mohou ale i ti, kdo by rádi změnili bydlení a nemají hotovost. Rád je svěřím do rukou některého našeho profesionála, který jim pomůže jejich situaci řešit.

 

Telefon – ing. Jiří Lejnar - 234 032 202.

Více na: www.mpss.cz/hypocentrum

Komerční článek


6.11.2006   Rubrika: Články partnerů   |   Komentářů 28   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Zaměstnání s volnou pracovní dobou – sen každé ženy

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
koliaska105
koliaska105 - 17.6.2019 3:26

Když se mi narodila moje malá, tak jsem přesně o takovém zaměstnání s flexibilní pracovní dobou také snila. Jsem ráda, že se mi to konečně splnilo. Jen jsem si takové zaměstnání musela vytvořit sama - tedy začít s podnikáním. Dnes mám svou vlastní offshore firmu, kterou jsem si založila přes https://www.ioffshore.cz/ a díky tomu mohu pracovat kdy se mi to zrovna časově hodí, takže mám čas jak na práci, tak na rodinu.

 
Terka jun
Terka jun - 9.5.2019 21:22

Pracuji pro http://nabor.armexenergy.cz/, jsem tam opravdu spokojená, mám spoustu volného času, a mnohem více peněz, než v předchozím zaměstnání.

 
Veronaska
Veronaska - 6.5.2019 10:00

A pro kterého dodavatele energií tedy pracujete prosím? peníze vyplácí řádně a včas? a jaká ta práce vlastně je?

 
Terka jun
Terka jun - 3.5.2019 12:32

Já jsem začala od nového roku pracovat pro dodavatele energií jako obchoďák, lepší práci jsem fakt nikdy neměla, jsem spokojený jak časově, tak i finančně.

 
Veronaska
Veronaska - 2.5.2019 19:01

Holky můžete mi prosím poradit, po jaké práci se dívat, abych měla dostatek peněz pro moji rodinu? a zároveň tak netrávila všechen volný čas?

 
blanka123
blanka123 - 17.5.2012 10:58

kde je tech 22 komentu

 
mmichelle
mmichelle - 18.3.2009 21:05

Je nutné u Modré pyramidy shánět nové klienty?

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2978.
Archiv anket.