Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept
Založila Majklová poslat vzkaz
Holky, pomoc :( Stala se nám blbá situace. Sice k životu patří, ale budu ráda za váš náhled na věc... Bohužel to vypadá, že naše doga už tu s námi dlouho nebude. Je to smutné, ale je to život. Když jsem hledala, jak tuto situaci řešit, tak jsem narazila na stránky https://www.krematoriumzviratpraha.cz/. Vaše zkušenosti s touto službou?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Loupáček
Loupáček - 20.12.2020 22:41

Tak jako takhle... ceník je tady https://www.krematoriumzviratpraha.cz/cenik/. Mají tam vše uvedené, ale... cena se bude lišit od služeb, které opravdu využiješ.

 
Majklová
Majklová - 28.11.2020 23:12

Super, moc děkuju za info. Jinak bych se teda chtěla zeptat - na kolik tě ty jejich služby vyšly? Co vše sis objednavala?

 
Loupáček
Loupáček - 31.10.2020 13:57

My jsme teda tuto smutnou situaci s nimi řešili. Podle mě není lepší řešení, než krematorium zvířat Praha. My jsme byli hodně mile pekvapeni tím, jak nás uklidnili a kcelé situaci přistupovali. Fakt mohu jen doporučit.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77231.
    Archiv anket.