Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Dárky na Vánoce

Založila Endinka poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Endinka
Endinka - 19.11.2020 15:44

Zdravím, tak moc děkuji - vše, co jsem pro děti chtěla pořídit, jsem hned objednala a mám klid :) Navíc slevy mají opravdu velké a taky jsem na stránkách četla, že rozdávají vouchery na dárky, což je super, protože jsem objedenala fakt hodně dárků a těším se na slevu :)

 
Štěpánka.Stud
Štěpánka.Stud - 16.11.2020 13:56

Akci mají pro všechny, i když ve věrnostním klubu jsem, protože se to vyplatí :) Tady máte odkaz https://pompo.cz/katalog-2/12/lego-stavebnice-r/ můžete na LEGO v akci mrknout.

 
Endinka
Endinka - 14.11.2020 19:58

Díky za tip :) Tu akci na LEGO mají prosím Vás pro všechny nebo jen pro členy věrnostního klubu, nevíte?

 
Štěpánka.Stud
Štěpánka.Stud - 12.11.2020 17:49

Zdravím, já jsem nějakou dobu čekala, ale o víkendu jsem objednala komplet všechno na stránkách Pompa - mají akci na LEGO a děti si LEGO moc přály :) Navíc si můžete hračky vyzvednout na prodejně - skoro ze všech prodejen udělali výdejny hraček :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 473865.
Archiv anket.