Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept
Založila SimonaKubová poslat vzkaz
Ahojky :) Holky, blíží se valentýn a já bych byla ráda za doporučení nějakýho pěknýho dárečku pro chlapa… Kde berete insporaci? A kde nakupujete?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Dajikaaa
Dajikaaa - 1.4.2021 16:13

No, ani ne :D Koupila jsem si sice prádlo, to ano, ale ne ze sexshopu :D A chlapovi jsem koupila nové oblečení :-P Klasika, co neurazí :)

 
Alecca
Alecca - 31.3.2021 16:07

Hej, jaký jsou ty kondomy...? Já taky uvažuju, že bychom je zkusili. Ale zatím jsem je nekoupila. Jinde, než na e-kondomy jsem je neviděla. Tak informuj :-P

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 29.3.2021 19:17

Nooo, tak to věřím :) Ty e-kondomy jsou super shop. Ani jsem nevěděla, že tam mají takovou nabídku. Koupila jsem tam ultra tenké kondomy a paráda, Sex jsme si neskutečně užili.

 
Alecca
Alecca - 1.3.2021 5:56

Jojo, taky jsem tam nakoupila. No, koupila jsem si obleček. Tento https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/eroticke-soupravy/obsessive-espanita-2-pcs-set-black a chlap byl hotovej. Vážně jsme si valentýnskou noc užili :)

 
Eliiika85
Eliiika85 - 28.2.2021 12:03

Ahoooj, tak co jsi nakonec vybrala? :) Nějakou erotickou hračičku? Pochlub se :) Já teda erotické hračky dávám každý rok, chlap to miluje. Zboňuju e-kondomy.cz. Je to super shop, kde mají fakt ohromnou nabídku.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55561.
Archiv anket.