Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept
Založila Dajikaaa poslat vzkaz
Ahojky holky :) Prosím prosím, potřebuju poradit. Hledám pěkný dárk pro mého syna. Je to takový neposeda, pořád něco vymýšlí, sem tam něco poničí :D Klasika... Nejlíp něco, co ho zabaví, bude ho prostě bavit. Bude mít narozeniny, tak mu chci udělat radost :) Díky moc.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
AnnaKoutná
AnnaKoutná - 25.2.2021 13:30

ahojky, tak jsem se na mujkoberec.cz dívala a mají moc pěkné motivy :) Jak je ten koberec veliký? Sedí na něm děti, když malují? A jak se pere? Je pak čistý?

 
Alinka
Alinka - 23.2.2021 10:56

Tak pokud máš doma takovýho pokušitele, pak osobně rozhodně doporučím koupit kreslící koberec. Mají ho na mujkoberec.cz. Mají několik témat, určitě tam vybereš podle toho, co má rád.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 473865.
Archiv anket.