Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept
Založila Drahousek poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
AlenaP
AlenaP - 2.5.2023 9:12

Eviiiček: já třeba dávám bobíka už od roku a díky tomu, že má dobré složení, jsem se nebála ho dávat už v roce, však tady se můžeš klidně podívat na složení www.bobik.cz . Mají i tvarohové, ty také kupuji :-).

 
Eviiiček
Eviiiček - 28.4.2023 9:47

AlenaP: a od kolika let jsi začala dávat ten smetanový krém? Malá má rok, tak myslíš, že je to vhodné nebo mám ještě počkat? Synovi občas nějaký jogurt dám i do školy.

 
AlenaP
AlenaP - 25.4.2023 9:40

Snažím se dávat hodně ovoce i zeleniny, ale malá mi poslední dobou hodně ujíždí na smetanovém krému. A snažím se i inspirovat internetem :-).

 
Eviiiček
Eviiiček - 18.4.2023 16:48

Ahojky co prosím dáváte svým dětem na svačiny malé i školou povinné. Nějak mi dochází nápady, tak budu ráda za trošku inspirace.

 
Niccol
Niccol - 4.5.2021 11:22

Většinou projíždím různá fóra adpo :) ale na svačinách není moc co řešit, většinou si kupuju od racia ty mini rolky a to mi bohatě stačí :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76954.
    Archiv anket.