Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept
Založila Lucka85 poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
scheri
scheri - 2.2.2008 22:50

Anki: Samozřejmě, žer Missivu znám. Myslím, že cenově není nižší jako výrobky Eurona. Ale to pro mne není rozhodující. Rozhodující je, že u Eurony si dnes mohu vybrat s více než 210 výrobků, Missiva tak široký sortiment rozhodně nemá. Navíc nemá nic voňavého:-) Každý zákazník si má možnost vybrat, buď takové, či jiné výrobky. Je to právo volby. Ráda zašlu katalog:-)

 
Anki
Anki - 17.11.2007 13:26

Ahojki Sheri znáš českou firmu missiva?Má také veškeré čistící prostředky mají eko zančku praní neobsahuje fosfáty a zeolity má i kosmetiku která má klinické atesty plus potravinové doplňky a cenově je nižší můj mejl je AnnaVrablikova@seznam.cz klidně tinapíšu víc co a jak papa

 
scheri
scheri - 23.6.2007 1:42

www.prozdravi.family24.cz - přehled produktů, bezplatné zaslání aktuálního katalogu, akční nabídky cenově výhodných nákupů, možnost bezplatné zákaznické registrace, která k ničemu nezavazuje, ale zvýhodňuje levnějším nákupem oproti konečným katalogovým cenám.
smajlik - 46

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 429151.
Archiv anket.