Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept
Založila Lucka85 poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
scheri
scheri - 2.2.2008 22:50

Anki: Samozřejmě, žer Missivu znám. Myslím, že cenově není nižší jako výrobky Eurona. Ale to pro mne není rozhodující. Rozhodující je, že u Eurony si dnes mohu vybrat s více než 210 výrobků, Missiva tak široký sortiment rozhodně nemá. Navíc nemá nic voňavého:-) Každý zákazník si má možnost vybrat, buď takové, či jiné výrobky. Je to právo volby. Ráda zašlu katalog:-)

 
Anki
Anki - 17.11.2007 13:26

Ahojki Sheri znáš českou firmu missiva?Má také veškeré čistící prostředky mají eko zančku praní neobsahuje fosfáty a zeolity má i kosmetiku která má klinické atesty plus potravinové doplňky a cenově je nižší můj mejl je AnnaVrablikova@seznam.cz klidně tinapíšu víc co a jak papa

 
scheri
scheri - 23.6.2007 1:42

www.prozdravi.family24.cz - přehled produktů, bezplatné zaslání aktuálního katalogu, akční nabídky cenově výhodných nákupů, možnost bezplatné zákaznické registrace, která k ničemu nezavazuje, ale zvýhodňuje levnějším nákupem oproti konečným katalogovým cenám.
smajlik - 46

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76670.
    Archiv anket.