Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept
Založila Lucka85 poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
scheri
scheri - 2.2.2008 22:50

Anki: Samozřejmě, žer Missivu znám. Myslím, že cenově není nižší jako výrobky Eurona. Ale to pro mne není rozhodující. Rozhodující je, že u Eurony si dnes mohu vybrat s více než 210 výrobků, Missiva tak široký sortiment rozhodně nemá. Navíc nemá nic voňavého:-) Každý zákazník si má možnost vybrat, buď takové, či jiné výrobky. Je to právo volby. Ráda zašlu katalog:-)

 
Anki
Anki - 17.11.2007 13:26

Ahojki Sheri znáš českou firmu missiva?Má také veškeré čistící prostředky mají eko zančku praní neobsahuje fosfáty a zeolity má i kosmetiku která má klinické atesty plus potravinové doplňky a cenově je nižší můj mejl je AnnaVrablikova@seznam.cz klidně tinapíšu víc co a jak papa

 
scheri
scheri - 23.6.2007 1:42

www.prozdravi.family24.cz - přehled produktů, bezplatné zaslání aktuálního katalogu, akční nabídky cenově výhodných nákupů, možnost bezplatné zákaznické registrace, která k ničemu nezavazuje, ale zvýhodňuje levnějším nákupem oproti konečným katalogovým cenám.
smajlik - 46

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 334813.
    Archiv anket.