Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Jak vybrat plenky?

Založila AnnaKoutná poslat vzkaz
Ahoj holky, měla bych dotaz... Podle čeho jste vybíraly plenky pro mimi? Jako myslím značku... Máte tip, podle čeho se orientovat?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Lidunkaaa
Lidunkaaa - 1.12.2022 0:28

Já jsem vybírala podle ostatních maminek, a vybrala jsem Bella Happy s výkrojem na pupík.

 
Veveruška
Veveruška - 11.3.2022 21:08

Tak tady o těch jsem vůbec nevěděla ! Mají super výběr a hlavně je mají fakt moc pěkně pro ty dětičky barevně udělané smajlik - 94 https://www.bezvaplenky.cz/vyhledavani/?string=baby+charm

 
Niccol
Niccol - 25.2.2022 11:08

Tady ty můžu taky doporučit ! Dostala jsem se k nim na instragramu, kde jim dělá reklamu Arichteva a víc dalších známých tváří, které by mimču nekoupily nic špatného ! Hlavně poměr cena vs. Kvalita fakt pecka !

 
Rita5
Rita5 - 23.2.2022 15:42

Určitě bych se dívala na složení, koukla na recenze, protože některé plíny mají tendenci zapáchat nebo naopak jsou s parfemací, což bych pro miminko nedoporučovala. V tomto jsou super plínky baby charm, které mají na bezvaplenky.cz, protože neobsahují chlór, nezapáchají a hlavně jsou bez parfemace.

 
Veveruška
Veveruška - 17.2.2022 21:29

To by mě taky zajímalo, protože malou čekáme v dubnu a ráda bych byla komplet vybavená, což se mi nedaří, protože nevím jaké plínky koupit. Na internetu jich je tolik, že fakt nevím co vybrat. Hlavně kupujete značky, co jsou k dostání v drogériích nebo je objednáváte ?

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57209.
Archiv anket.