Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Úmrtí pejska

Založila Budgetka poslat vzkaz
Měla prosím dotaz... Ohledně toho, když vám umře pejsek... Jak to doma řešíte? Nás to brzy čeká a dcera už teď pláče :( Jak se s mazlíčkem rozloučit? Kdybychom měli zahradu, je to jasny... Ale my tu možnost nemáme :( Tak jak to vyřešit?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Lulinda
Lulinda - 29.4.2022 19:52

Je, to jsem ráda, že jsem tuto diskuzi našla. Taky to teď aktuálně řešíme. Koukala jsem se na to ústí a oni jsou stejná společnost, jako https://www.krematoriumzviratpraha.cz/? Já budu muset oslovit je, Ústí je pro nás z ruky...

 
ValinkaVal
ValinkaVal - 31.3.2022 14:07

Ahoj, my jsme v této smutné situaci oslovili společnost https://www.kremacezviratusti.cz/. A ti nám se vším pomohli a vše zajistili. Byl to krásný, i když smutný okamžik. Vzpomínáme na to ale hezky. Doma máme urničku s popelem, takže vzpomínáme každý den.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77470.
    Archiv anket.