Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Hračky pro děti

Založila Dajikaaa poslat vzkaz
Ahoj holky, kde kupujete hračky dětem? Já už nevím, kde mám hledat. Buď se mi to nelíbí, nebo neví, co by za to chtěli. Tak by mě zajímalo, kam na hračky chodíte vy?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Violeta22
Violeta22 - 24.1.2024 18:09

Já jsem si ho našla. Vypadá to zajímavě i pro starší děti, to by mohlo bavit synovce.

 
Lidunkaaa
Lidunkaaa - 20.1.2024 21:07

Já mám moc ráda retros, kupovala jsem tam teď stolní minigolf https://www.retros.cz/dreveny-stolni-minigolf/ a ten je úžasný. Hrajeme ho celá rodina.

 
Majklová
Majklová - 19.9.2022 18:49

Ahojky, já ti poradím :) Taky jsem dlouho hledala a nakonec jsem narazila na super shop. Levné a pěkné hračky mají na momkids.cz, dá se tam nakoupit spoustu hezkých věcí za 50 korun, takže jednou za čas udělám větší objednávku a udělám si zásobu na narozeniny dětí kamarádek, na svátek mých dětí, drobnosti během roku např. za doktora, za zubaře atd...perfektní eshop a já mám díky němu pořád něco po ruce a nemusím na rychlo nic shánět.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77470.
    Archiv anket.