Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Bezpečné nože

Založila AnnaKoutná poslat vzkaz
Ahojky, chtěla bych se zeptat... existuje něco, jako bezpečné nože? Díky kterým se třeba nepořežu?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Vlaďka30
Vlaďka30 - 18.5.2023 9:57

Katka87patka: Tahle sada se mi taky strašně líbí. Už se nějakou dobu rozhoduji, kterou sadu koupím nebo jestli si nože vyberu po jednom, podle naší potřeby. Jak byste, holky, vybíraly vy?

 
Katka87patka
Katka87patka - 22.4.2023 12:21

Holky, co říkáte tady na tuto sadu https://profikuchar.cz/c/bloky-s-nozi/wusthof-classic-blok-s-nozi-12-dilu-9848 . Ten design je prostě wow. Jako řekla bych, že za 12 nožů je to i skvělá cena.

 
Mysicka66
Mysicka66 - 6.4.2023 16:51

Ahoj Anno, ano existují. Je to prémiová sada IVO Premier z webu Profikuchar.sk, jak píšou holky dole. Můj chlap na ně nedá dopustit. Je to vyhlášený kuchař v našem okrese. Takže za mě neváhej. Jsou vážně dobře vyrobené, vyvážené a mají ergonomickou rukojeť.

 
Derryinka
Derryinka - 24.2.2023 23:06

Tak super :) Já jsem udělala kontrolu stavů nožl doma, protože jsem prostě používala jen jeden nůž. A zjistila jsem, že stejně ostatní nejsou použitelné, takže hledám nové. Na ten profikuchar.cz kouknu.

 
AnnaKoutná
AnnaKoutná - 29.1.2023 10:03

Holky, díky všem, já jsem od nich nože taky vybrala :) A jsem moc spokojená. Koupila jsem si rovnou celou sadu, abych nemusela nic řešit. Vybrala jsem tuto https://profikuchar.cz/c/bloky-s-nozi/ivo-solo-blok-s-nozi-7dilny-26012 a jak říkám, spokojená jsem moc.

 
Kikula
Kikula - 19.12.2022 23:57

Takyjsem dostala tip na nože od profikuchar.cz. Chtěla jsem je vánoční dáreček. Shop jsem neznala, ale našla jsem na ně jen ty nejlepší reference. Tak jsem tam vybrala a koupila. Tak jsem zvědavá, jaký bude mít dáreček úspěch :)

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 26.11.2022 14:28

Ahoj, jojo, zkus se podívat na nabídku nožů od profikuchar.cz. Na tu jejich sekci premier. Ty nože jsou vyvážené, což znamená, že je vyvážený tlak při krájení, díky kterému ani při delším krájení nebolí ruka. To třeba já hodně oceňuju :) No a jinak jsou jsou kované z jedné části ocele, ergonomické, hlava a prstenec chrání před pořezáním, takže jsou vlastně i bezpečné :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77470.
    Archiv anket.