Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Filtr na pitnou vodu

Založila DankaKa poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
terkajun
terkajun - 2.5.2023 22:18

DankaKa: To záleží podle bydliště a spotřeby, nám cca rok, ale jak říkám, to bude dost jiný u každýho. Oni vám určitě dokážou přibližně říct, jak dlouho vám vydrží apod.

 
DankaKa
DankaKa - 1.5.2023 21:02

terkajun: Tak to je super že se s nima dá takhle domluvit radši to teda nechám na nich.. Ještě by mě zajímalo dlouho vám ten filtr asi tak vydrží, koukala jsem, že se nemění celý ale jenom se regeneruje ta vložka…

 
terkajun
terkajun - 1.5.2023 19:39

DankaKa: No my máme tenhle filtr https://www.dionela.cz/dionela-fdn2-pkl-n10-vodni-filtr-umisteni-pod-linku/d-2144 ale nechte si s výběrem poradit od nich abyste vybrali ten vhodný pro vás, všude je to jinak. Poslali jsme jim rozbor vody a oni nám řekli jaký bude nejlepší :-)

 
DankaKa
DankaKa - 1.5.2023 18:41

terkajun: Aha jaký přesně filtr máte? Koukám že mají několik typů a nevím jaký by byl pro nás nejlepší, to je asi potřeba přesně vědět co v té vodě máme že?

 
terkajun
terkajun - 1.5.2023 18:37

My máme filtr od české firmy Dionela, jejich filtry vyhrály v dTestu a získaly ještě nějaká další ocenění. Vyrábějí se u nás, já jsem s ním fakt spokojená ;)

 
Anička12
Anička12 - 1.5.2023 18:31

Taky teď vybíráme filtr tak budu ráda za vaše zkušenosti a doporučení na dobrého ideálně českého výrobce, protože jsem četla že dovážené filtry by člověk kupovat neměl, že jsou často hodně špatný.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76670.
    Archiv anket.