Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Nedaří se mi otěhotnět po IVF

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Alergie, nemoci, zdraví / Nedaří se mi otěhotnět po IVF
Založila Anetta M. poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Eliska30
Eliska30 - 21.9.2023 21:20

Holky, jsem ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila. My se s přítelem o miminko snažíme už déle než rok a hledala jsem na různých diskuzích, na jakou kliniku se objednat, aby nás vyšetřili, a to včetně genetických testů a doporučili nám léčbu. Teď mám jasno, takže si jdu hned domluvit konzultaci na jejich klinice v Ostravě.

 
Anetta M.
Anetta M. - 19.9.2023 21:19

Moc děkuji za napsaný komentář - dívala jsem se na internetu i na jiné diskuze a kliniku si ženský fakt chválí. Zkusím si tam domluvit konzultaci a uvidím co a jak :) Třeba nám s manželem taky pomůžou, genetické testy nám v Brně nedělali.

 
KataMala
KataMala - 17.9.2023 10:47

Holky, já do Repromedy taky docházím a musím říct, že je to asi první klinika kde opravdu dbají na důkladné testy, provádějí i preimplantační genetické testování, což zvyšuje šanci nejen na otěhotnění, ale i na narození zdravého miminka. Já teď čekám na výsledky všech testů a pak se budeme domlouvat jak dál a jaká léčba je konkrétně pro nás vhodná. Tady máte kdyžtak odkaz na jejich stránky, kde najdete veškeré informace www.repromeda.cz/lecba-neplodnosti

 
Luculka
Luculka - 15.9.2023 17:48

Zdravím, já jsem si nechala udělat IVF v Repromedě v Brně a bylo to nejlepší rozhodnutí, protože se mi povedlo otěhotnět v průběhu jednoho cyklu po 2. transferu. V Repromedě mají skvělé specialisty, což je všeobecně známé. Pan doktor Maděrka je skvělý.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77637.
    Archiv anket.