Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Únava - co funguje?

Založila Anetta M. poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
simona7
simona7 - 25.11.2023 10:55

AlenaP: Děkuji za odkaz i doporučení. :) Na tu dobu je to dle mého teda skvělá cena, takže si to zkusím taky objednat a třrba budu tu zimu snášet lépe. :)

 
AlenaP
AlenaP - 23.11.2023 16:01

simona7: Samozřejmě že nemusíte chodit na měření. :) Ano proto ho užívám pravidelně. Teď mají na Vitaslife i velké slevy https://vitaslife.store/produkt/vitaslife-magnesium-natural-3x, kupuji si toto balení vždy na 9 měsíců. Beru po celou dobu 5 dní v týdnu o víkendu si doplňky neberu.

 
simona7
simona7 - 21.11.2023 13:37

AlenaP: Aha to jsem nevěděla že se to i měří? A musím na to chodit? Hlavně jsem netušila že mangnézium ovlivňuje tolik věcí v těle. Vždy jsem měla za to že je dobrý na ty křeče max na kosti.

 
AlenaP
AlenaP - 17.11.2023 13:15

Nedostatek magnézia může způsobovat nejen křeče, ale také právě zmíněné poruchy spánku oslabenou imunitu a problémy s trávením. Vitaslife má dobré magnézium. Na změření si můžete zajít i k obvodnímu. :)

 
KataMala
KataMala - 25.9.2023 20:08

Mě na velkou únavu a snížení stresu zafungovalo toto magnesium https://vitaslife.store/produkt/vitaslife-magnesium-700mg-90-kapsli

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77473.
    Archiv anket.