Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept
Založila Johnynka poslat vzkaz
Ahoj holky, chci se zeptat na vaše zkušenosti s liposukcí... Jaká jsou rizika? Jsou nějaká? A jaký je účinek tohoto zákroku? Já jsem se dívala na tuto kliniku https://www.abclinic.com/zakroky/liposukce/ a byla bych docela ráda za info přímo k této klinice :)
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Daniela86
Daniela86 - 28.2.2024 11:29

Denisova88: Vybrala jsem si ho na doporučení, co jsem našla i na webu, tady má stránky https://justan.cz/ ja tam i ceník a procedury. Následně jsem šla na konzultaci a jelikož jsem měla pozitivní dojem, tak jsem si pana doktora vybrala a neudělala jsem chybu. :)

 
Denisova88
Denisova88 - 16.2.2024 11:46

Daniela86: Já se právě taky pořád rozhoduju zda jít a nebo ne a vybírám si teda i ke komu. Šla jsi tam na nějaké doporučení nebo sis ho vybrala na internetu sama?

 
Daniela86
Daniela86 - 8.2.2024 14:12

Dívej, info přímo ke klinice nemám, ale sama jsem liposukci podstoupila v Brně u Mudr Justana a za mě teda perfektní práce. Byla jsem na lipo boků a břicha, můžeš si vybrat zda chceš celkovou anestézii nebo jen lokální. Já jsem to zvládla v té lokální, nebylo to příjemné, ale dalo se to vydržet. Po zákroku musíš dodržovat režim a klid. Výsledek hned vidět není, takže se neděs. Ale finální výsledek, až se vše zahojí, splaskneš a nebudeš mít modřiny je perfektní!

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77637.
    Archiv anket.