Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept
Založila Verculinka poslat vzkaz
Holky, taky bych měla dotaz ke koupelně. Jde o to, že budeme dělat reko. Konečně jsme se k tomu rozhoupali. No a já bych se chtěla zeptat na online plánovač a taky na výrobky od https://www.kaldewei.cz/. Máte s nimi zkušenost? jak jste spokojeny hlavně s kvalitou?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Anička12
Anička12 - 20.12.2023 17:36

Amici: My od nich máme sprchovou vaničku, umyvadlo a vířivou vanu. Hledali jsme dlouho a oni se nám líbili nejvíc, protože to mají vše z kvalitní smaltované oceli a moc hezkých designech. Navíc vířivý systém mají podle mě dokonalá, koupelna je moje nejoblíbenější místo v celém domě smajlik - 83

 
Amici
Amici - 5.10.2023 23:37

Já bych moc ráda vířivou vanu do koupelny. Ve velkoobchodech, co jsem se tak dívala, tak nic moc nabídka. Nelíbí se mi design a ani nemají to, co bych očekávala od vířivé vany. Na netu se mi ale líbí nabídka od https://www.kaldewei.cz/. No a tak bych se ráda zeptala na zkušenosti :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.