Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

ŘECKO za ceny srovnatelné s českými chalupami

ŘECKO za ceny srovnatelné s českými chalupami.

Pro návštěvnice těchto stránek mám nabídku, jak si po celoročním shonu a starání se o děti a rodinu odpočinout, nabrat nové síly, posílit imunitu svou, svých dětí a vnoučat bez toho, aby to zruinovalo rodinnné úspory. Sama jsem tuto CK zakládala proto, že jsem měla dvě postižené děti a rodinný rozpočet mi nedovoloval ani jen pomyslet na dovolenou u moře, když nabídky za letní pobyt byly okolo 22 tisíc za osobu.

 

Dovolte, abych i Vám nabídla ŘECKO - Stavros - ráj dostupný všem.

Nachází se ve Strimonickém zálivu na pobřeží Egejského moře, které je známé svými léčebnými účinky. Okouzlující příroda, zeleň a rozlehlé, nepřeplněné písečné pláže (cca 12km) jsou známé po tisiciletí. Pláž ve Stavrosu má již mnoho let Modrou vlajku EHS za čistotu moře.

Kombinace moře a hor je ideální pro odpočinek. Přičteme-li kvalitní služby které městečko poskytuje: spoustu restaurací, taveren, obchůdků, tradiční pohostinnost a ceny srovnatelné s ČR, lehce se vysvětlí velký zájem návštěvníků o toto letovisko, šperk ležící na Chalkidiki.

Nabízíme již 18 let Řecko za konečné ceny bez doplácení dalších tax a příplatků. V ceně je doprava, ubytování, pobytová taxa, energie, povlečení. Dokoupit si můžete, pokud budete mít zájem, polopenzi, klimatizaci či některý z mnoha zájezdů nabízených v místě řeckou CK za památkami či nákupy. stavros

Doba pobytu je 10 dní. Ubytování je v apartmánových komplexech: 2 až 6 lůžkové byty s kuchyňkou, soc.zařízením, balkonem, cca 5 min. od pláže, v zahradě se zdvojeným bazénem ( pro malé děti a pro dospělé), grilem, sezením pro větší kolektiv, k dispozici též zdarma je fotbalové a volejbalové hřiště, tenisové kurty. Za poplatek si lze půjčit kola, auta, čtyřkolky. Na pláži je plážový servis.

Pláže jsou s pozvolným vstupem do vody, takže ideální pro rodiny s dětmi, osoby hůře chodící jako rehabilitační pobyt, či pro neplavce. Ryby lze lovit z pobřeží bez povolení.


Odjíždíme z Prahy, Kolína, Přelouče, Chvaletic, Pardubic, Vysokého Mýta, Svitav, Brna.

Pokud chcete využít svoz, jede z Trutnova, Dvora Králové, Jaroměře, Hradce Králové.

 

Nyní nabízíme velké slevy pro děti a seniory.


Veškeré informace, termíny s cenami, fotogalerii i certifikát naší CK o pojištění najdete na

www.cklotos.cz


 

Kontakt:

Tel: 466985652

KATALOG Vám zašleme ZDARMA.

 

Těším se na Vaše dotazy i na to, jak se sejdeme v Řecku, jsem celé léto s klienty ve Stavrosu. Zdravím a přeji všem hodně štěstí a zdraví

                                            Repková

                                    majitelka CK LOTOS

Celá ČR


10.4.2009   Rubrika: dovolená   |   Komentářů 13   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Řecko Řecko Řecko Řecko Řecko Řecko Řecko Řecko Řecko Řecko Řecko Řecko  

Diskuse ke článku - ŘECKO za ceny srovnatelné s českými chalupami

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
valiska44
valiska44 - 29.6.2020 22:29

Já v Řecku už párkrát na dovolené byla a můžu jedině doporučit. Letos bych se tam ráda podívala znovu. Chtěla bych si tam totiž vyzkoušet potápění. Dokonce mám v plánu si udělat i potapěčský kurz u https://potapeni.seawolf.cz/ Dost se na to těším. :-)

 
kubikm
kubikm - 13.4.2009 21:44

tak jsem to přeposlala dceři a už má hotovou reservaci...supersmajlik - 5smajlik - 5

 
kubikm
kubikm - 12.4.2009 10:35

my byli na chalkidiki od 18/9 a moře krásné...jen od cca 17 tam na pláž padl stín z těch hor, jak slunko bylo už niž, takže potom se šlo do restaurace, nebo jen tak courat....

 
veverkare
veverkare - 10.4.2009 22:02

kareta: Prosím kde jste byla já jsem medůzy tady zažila za 10 let jednou a to ještě i řekové tvrdili, že tady je to úplně nezvyklé a bylo to začátkem října. Ty prázdniny nejsou jakési, ale narozdíl od našich dětí které mají 2 měsíce, řecké mají tři, takže nastupují na prázdniny o půl měsíce dřív a do školy jdou o cca 14 dní později. Na Krétu už bych a na ostrovy vůbec nejela, všechno je tam o moc dražší ( jasně všechno tam dovážej) půjčíš si auto za den ten ostrov objedeš co pak? Jedině , že i to moře je tam taky čistý.

 
Doudice
Doudice - 10.4.2009 20:18

mamka bere holku do chorvatska....ale toto je tak lákavá nabídka, že jí to hned zítra jak dojede ukážusmajlik - 47smajlik - 47smajlik - 47a jak jsem u moře nikdy nebylasmajlik - 72smajlik - 72tak o tom začínám hóódně uvažovatsmajlik - 47nabídka supersmajlik - 75

 
trpajzlik
trpajzlik - 10.4.2009 20:07

Byla jsem v Řecku na třítýdenním pobytu - super - lákavá nabídka, a moře je opravdu vhodné pro děti, není hned hluboké, jak na Makarské.

 
kareta
kareta - 10.4.2009 19:56

a končí jim jakési prázdniny, však se řeků zeptej, až tam pojedeš.

 
kareta
kareta - 10.4.2009 19:55

veverkare: jo, jenže po 20tým se začnou rojit meduzy a vmně osobně se tam pak nelíbilo, bylo chladněji. Já tam trávila před lety dost měsíců ze sezony, tak to porovnávám na základě vlastních zkušeností. Po 20tým jsou fajn ostrovy Kréta a spol.

 
veverkare
veverkare - 10.4.2009 16:36

kareta: není to pravda, JEZDÍM TAM 10 LET, SEZONA KONČÍ OFICIÁLNĚ 15 ZÁŘÍ A V DOBĚ OD 25 SRPNA JSOU NEJVĚTŠÍ SLEVY V OBCHODECH, NEJLEVNĚJŠÍ OVOCE, MOŘE SUPR VYHŘÁTÉ A ALESPOŇ SE MI DĚTI NESPÁLILY. Fakt je, že aby to k něčemu bylo je potřeba alespoň 2 turnusy.

 
kareta
kareta - 10.4.2009 16:20

talenka: Berte 2 turnusy za sebou- zeptej se doktorky! Nejdražší je cesta, pobyt už je v poho. A nejpozději do 20. 8. to nahoře končí sezona.

 
Dandenka
Dandenka - 10.4.2009 13:08

Loni jsme byli na Rodosu a můžu říct, že Řecko je pro mě na prvním místě.
Nabídku si určitě prohlédnu a třeba něco vyberu.

 
monja
monja - 10.4.2009 12:45

To je nádherný místosmajlik - 33 hned přeposílám dceři, jestli se jí to bude zamlouvat - pojedeme smajlik - 31

 
talenka
talenka - 10.4.2009 12:07

O Řecku hodně uvažuju. Synovi propukla silná pylová alergie a mudra doporučila pobyt u velkých vodních ploch, nejlíp u moře. Tohle vypadá moc dobře smajlik - 47 Takové hodně přátelské, až domácké jednání s klienty smajlik - 60smajlik - 47

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 463090.
Archiv anket.