Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Buďte krásně opálená s YVY® PURE bronzer!

Buďte krásně opálená s YVY® PURE bronzer!

samoopalovací sprejKterá žena by nechtěla být krásně opálená i v době, kdy sluníčko už příliš nepálí a na pravidelné návštěvy solárka nezbývá čas. Opálení od moře časem bledne, takže co se podařilo během prázdninové dovolené, ztrácí v půli podzimu na kráse. Návštěva solária během pracovního roku je náročná především časově, ale ani finančně to není úplně levná záležitost. Přesto ženy rády udržují opálený vzhled svého těla během celého roku.

V takovém případě je ideální samoopalovací sprej, který lze použít v pohodlí domova. Je ovšem třeba sáhnout po kvalitním prostředku. Těsně po nanesení jakéhokoli samoopalovacího spreje je efekt opálení krásný a působí přirozeně. Levný a nekvalitní prostředek může ovšem po nějakém čase vytvořit po těle takzvané „mapy“ – hnědé skvrny, které nevypadají vůbec pěkně.

Bronzer od YVY® PURE je ovšem kvalitní, takže k žádným nežádoucím projevům nedochází. Vaše pleť ošetřená bronzerem nebude vypadat jenom krásně opálená, ale také zdravá. Přípravky YVY® PURE totiž přinášejí víc – je to například i osvěžující sprej na obličej. Hydratace pleti je totiž základ pro udržení mladistvého vzhledu, je to nejdůležitější součást v péči o pleť.

Velikou předností je fakt, že výrobky YVY® PURE mají moderní design, jsou velikostí podobné mobilu, a tak je každá žena může pohodlně nosit v kabelce. Lze je tedy mít u sebe neustále a kdykoli a kdekoli aplikovat. Velice rychle se stanou přirozenou výbavou moderních dam, stejně jako jí je pudr nebo rtěnka. Můžete tedy průběžně osvěžovat obličej, i když se večírek potáhne dlouho do noci. Můžete se cítit zdravě kdekoli na cestách, svůj kosmetický zázrak budete mít stále po ruce.

YVY® PURE BRONZER lze zakoupit na eshopu „YVY“.

Komerční článek


12.10.2017   Rubrika:   |   Komentářů 4   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Buďte krásně opálená s YVY® PURE bronzer!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
PEGG
PEGG - 12.12.2017 10:37

Jé, jednou jsem si koupila nějaký samoopalovací krém. Bylo to hezké, fakt to fungovalo, ale za pár dní se to začalo odmývat a já byla flekatá jak hyena skvrnitá a to i v obličejismajlik - 68 Další vrstva jen zvýraznila fleky.
Už nikdy víc smajlik - 105smajlik - 68

 
Kajulka24
Kajulka24 - 11.12.2017 9:10

<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url]

 
sharon
sharon - 19.10.2017 16:39

tak to ani náhodou .....

 
Terka jun
Terka jun - 15.10.2017 21:56

sd

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.