Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Magazín pro Šťastné ženy

 

Sex u sousedů ničí náš intimní život

Sex u sousedů ničí náš intimní život

Můj problém vám asi bude na první pohled připadat spíš úsměvný nebo pikantní, ani se tomu nedivím. My jsme zpočátku byli taky pobavení, ale teď, po několika měsících, už z toho doslova lezeme po zdi.

Bydlíme v Praze v posledním patře vysokého paneláku. Před půl rokem se do bytu, který sousedí s naším, přistěhovali manželé středního věku, možná spíš staršího středního věku. Je jim kolem pětačtyřiceti, žijí sami, děti buď nemají, nebo už žijí samostatně. Náš i jejich byt jsou dvougarsonky, přiléhají na sebe.

Víte, jak to chodí v paneláku, všechno je slyšet. S tím člověk počítá, zároveň se každý snaží zbytečným hlukem sousedy neobtěžovat. Naši noví sousedé si ale s nějakou ohleduplností nelámou hlavu. Hluční jsou opravdu dost. Konkrétně při jedné činnosti a tou je milování. Jak jsem psala, nejdřív jsme byli pobavení a docela se těšili, s čím přijdou příště, ale teď už toho je moc.

Oni jsou nějací strašně náruživí, dělají to každý den, někdy i víckrát. Často nás to vzbudí v půl šesté ráno, někdy máme zvukovou kulisu k večeři a pravidelně večer po desáté, když se chystáme spát. A taky se třeba chceme spolu užít intimní chvilky, ale bohužel, to za sousedovic zvukového doprovodu není možné.

Já jsem něco takového nikdy nezažila, taky už nejsem nejmladší a mám něco za sebou, ale oni jsou jak zvířata. Oba dva u toho doslova řvou, častují se různými sprosťárnami, patrně i provozují nějaké peprnější praktiky jako sado maso apod. Nechce se mi to tady rozepisovat do detailů, snad si to dokážete představit.

My už nevím, co s tím. Kolikrát jsme měli chuť zabouchat na stěnu nebo jít na ně zazvonit, ale připadá nám to trapné. Ptali jsme se souseda pod námi, se kterým se známe a tykáme si, jestli to taky slyší. Prý jo. Jenže jemu to nevadí, žije sám, dokonce mi i připadalo, že se mu to snad líbí.

Je to taková choulostivá věc. Když sousedy potkáme na chodbě, jsou milí, normálně se pozdravíme. Oba vypadají na první pohled docela luxusně, pěkně oblečení, upravení, nejsou to žádní primitivové. Možná proto máme s mužem takový blok jim něco naznačit, nebo říct. Ale asi nebude dlouho trvat a bouchneme, kumuluje se to v nás pěkně.

Nemáte nějaký nápad, jak sousedy taktně upozornit, že to, co se děje v jejich ložnici, jejich nejbližší okolí dost obtěžuje? Já jsem navíc těhotná, na jaře se nám narodí miminko, nedovedu si představit, že by mělo v něčem takovém vyrůstat.

Jiřina


23.10.2017   Rubrika: Erotika, milování   |   Komentářů 68   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,4/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Sex u sousedů ničí náš intimní život

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-68
krasaka
krasaka - 30.10.2017 20:25

smajlik - 61 Ono lze taky jít zlatou střední cestou, užijí si oba a sousedé nemusí závidět smajlik - 66

Je dobře, že slovanské ženy jsou živější a ne tak chladné a prudérní, jak se traduje o anglosaských národech, kdy matky radily dcerám před svatební noci smajlik - 48: /a úplně opačně radily francouzské matky /smajlik - 47

Jaký je rozdíl mezi francouzskou a anglickou tchýní? –
Francouzská před svatební nocí radí své dceři: "Beatrix, dělej tak, aby nepoznal, že není první."
– Kdežto anglická: "Zavři oči, milé dítě, a mysli na Anglii..."
/nebo na královnu!/ smajlik - 68


 
sharon
sharon - 30.10.2017 20:04

Renee: njn lidi jsou různí.....my si kdysi taky uklízeli a i sníh odhrnovali ale byly jsme podstatně mladší......
jsme tu 37 let ......a bezva lidi....jsme za to moc rádi že tu není žádná ježibaba nesnášenlivá , pomáháme si , když jedem na nákup tak zvoním na 3 ženy co jsou samotné co potřebují.....a co která upečem tak si donesem ......a o vánocích za domem máme velký smrk a u toho se sejdem se svařákem .....už se těšíme.....prostě i na sídlišti v panelovým domku může být pohoda a hlavně že jsme ve svém......
a k tématu - když si někdo hlasitěji užívá no a co ? je to zdravé , aspoň to v ložnici nezavání lesem , když žena leží jako dřevo , ne ?.....smajlik - 68

 
Renee
Renee - 30.10.2017 19:48

sharon: smajlik - 47smajlik - 47 Přesně tak, dělají to lidi, kteří si rádi nějakou tu korunu přivydělají a jsou za to rádi.
Vlastně si vzpomínám, že jsem před lety v domě, kde se o úklid chodeb střídali nájemníci, bydlela. Bylo to ještě za svobodna, měla jsem malinkou garsonku a oni po mně chtěli, abych uklízela chodbu a schodiště, které byly na rozlohu 5x větší než ten můj minibyteček! smajlik - 76smajlik - 66 A to jenom proto, že si pár lidí v baráku postavilo hlavu, že úklid platit nebudou smajlik - 65 Byla jsem z toho tehdy úplně nešťastná, protože jsem na to ani neměla prostředky - garsonku utřete za 10 minut hadrem, ale co s tou obří chodbou a schodištěm? Obešla jsem sousedy a našla jsem paní v důchodu, vdovu, která měla tak malý důchod, že mi málem líbala ruce, když jsem jí řekla, že když to za mě vezme, zaplatím jí. Byly jsme obě spokojené, ale našli se sousedi, co na nás obě koukali skrz prsty smajlik - 59 Jsem ráda, že dneska bydlím v normálním baráku.

 
sharon
sharon - 30.10.2017 19:34

Renee: přesně....nás je tu 23 bytů a všichni je máme odkoupený a na schůzi se dohodlo že si budem platit úklid , paní co to dělá má 4 vchody , má malé děti a je za tu práci ráda.....platíme rádi a to nám každý rok na vyůčtování ještě kolem 5.000 vrací tak o nic nejde.....navíc máme všechno nové , zrekonstruované , výtah nový dle EU ....na úklid má mopy , dole v prádelně horkou vodu a kýble si vyveze výtahem.....zvládla bych to také ale proč ?.....pak bych byla unavená na ten sex....smajlik - 68smajlik - 54

 
Renee
Renee - 30.10.2017 19:04

sharon: Tak to máme podobnou rodinu nad sebou... prý hyperaktivní děti. Hm smajlik - 26
Jinak mě v diskuzi překvapilo, že si ještě někde lidi rozdělují úklid chodeb v domě. To naštěstí u nás není, absolutně nevím, kdy bych to dělala, když kvůli práci skoro ani nestíhám úklid našeho bytu. Měla jsem za to, že to už nikde neexistuje a všechna družstva a SVJ si na to někoho platí. Přijde mi to logické a pohodlné a skoro nic to nestojí, když se to rozpočítá na všechny byty smajlik - 47

 
sharon
sharon - 30.10.2017 16:13

pitipitipa: smajlik - 47

 
pitipitipa
pitipitipa - 30.10.2017 14:29

krasaka: smajlik - 61 Radsi nekdo, kdo da obcas pruchod svym prirozenym emocim nez nekdo, kdo to v sobe dusi a je pak dozivotne zapskly a zly.

 
krasaka
krasaka - 29.10.2017 9:06

smajlik - 61 bezohledně řvou jen "zvířata a primitivové"smajlik - 55smajlik - 55

 
sharon
sharon - 28.10.2017 23:25

kubikm: tys nikdy neřvala ???........smajlik - 68

 
kubikm
kubikm - 28.10.2017 22:09

takže možná...obrátit se na majitele domu?...družstvo?...nebo tak

 
kubikm
kubikm - 28.10.2017 22:08

janablizkova: měli jsme to na sebou...šla jsem tam slušně upozornit...marno...bylo to za totáče, tak jsme napsali na NV...pozvali si je tam...a vyšlo najevo, že to byl bordel...tak byl najednou klid
ale ta paní řvala tak, že to vypadalo na záchvat....

 
janablizkova
janablizkova - 28.10.2017 18:13

Zdavím,
je to opravdu nepříjemná situace,ale asi bych si s nimi šetrně a slušně v klidu promluvila.

 
sharon
sharon - 27.10.2017 16:18

Verera: já si užila svoje , já měla kdysi na cvičení takový ten vrtící disk, na to se stouplo a vrtělo zadkem....jenže vydával podivné zvuky a nad náma si mysleli že každý večer provozujem hrátky.....tak jsem sousedku přitáhla k nám aby si to vyzkoušelasmajlik - 68.....naštěstí si disk vzala dcera..........

 
Verera
Verera - 27.10.2017 15:53

sharon: Tak najít kompromisní řešení: pustit sousedům hudbu, ale aby mohl pán dole spát, zvolit vhodnou skladu, například ukolébavku.

 
Abrasia
Abrasia - 27.10.2017 11:03

smajlik - 16Něco podobného se nám stalo kdysi před lety, kdy nad námi bydlela paní s neuvěřitelně rozvrzanou postelí a novým milencem, patrně zaměstnaném v nějakém směnném provozu, neboť jejich hrátky se s železnou pravidelností odehrávaly v úterý a ve čtvrtek, mezi půlnocí a druhou.
Postel vyhrávala jako orchestrion, přičemž čelo postele a zeď tvrdily muziku tak kvalitně, že vibroval celý dům. Jenže než někdo začal tuto žinantní záležitost řešit, paní předešla událostem a přišla si ke mě stěžovat, že moje děti tlachaly večer na balkóně a jí to rušilo v pokojné meditaci nad cigaretkou o patro výš. Sice připustila, že žádný randál netropily, ale přesto bych je mohla poněkud usměrnit.
Bohužel to bylo právě po jedné zvlášť vydařené noci a a já se po vyslechnutí její stížnosti totálně rozsypala smíchy a když jsem přestala slzet, vysvětlila jsem jí, jak se věci mají. Byla v šoku. Vůbec netušila, že jsou slyšet, neboť náš dům moc hlučný není, jen tančící postel byla moc i na něj, natož že jejich úterky a čtvrtky baví celou kolonii. Zděšena prchla a další víkend se nebohá postel podrobila rozložení na atomy a sklížení jakýmsi průmyslovým sajrajtem. Od dalšího týdne nastalo období ničím nerušeného spánku. Takže vaši sousedé vůbec nemusí vědět, že jejich dům a hrad není zvukotěsný. smajlik - 16

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-68
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 80022.
Archiv anket.