Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Tričko – základ šatníku! Jaké zvolit a s čím ho nosit?

Tričko – základ šatníku! Jaké zvolit a s čím ho nosit?

tričkoKlasické dámské tričko s krátkým rukávem patří k hlavním pilířům našeho šatníku. Můžeme mít doma desítky sukní, kalhot, šortek a dalších věcí, ale tričko je v našem šatníku nenahraditelné. S čím vším bychom tyto kousky kombinovaly, nemít tričko? Určitě můžeme sáhnout po halence, ale ta se nehodí pro všechny příležitosti a určitě není tak pohodlná. Můžete namítat, že tričko je příliš sportovní, ale jeho kouzlo tkví právě v tom, že ho najdeme v tolika variantách, od opravdu sportovních kousků, až po ty prudce elegantní, ve kterých můžeme jít na třeba na pohovor, nebo romantickou večeři s partnerem.

Materiál

tričkoPři výběru trička by neměl hrát hlavní roli pouze jeho vzhled. I když ruku na srdce, ženy vybírají především očima. Pokud ale chcete mít tričko, které bude nejen dobře vypadat, ale budete se v něm i dobře cítit, pak je materiál opravdu důležitý. Prim by měla hrát bavlna, která je šetrná k pokožce a je prodyšná. Na rozdíl od syntetických materiálů, jako je například polyester. Mnoho značek v dnešní době upouští od syntetických vláken a orientuje se především na ty přírodní. Velkým hitem dnešní doby je organická bavlna.

Sportovní nebo elegantní?

Samozřejmě záleží na našem stylu, ale především na příležitosti. Nejlepší je zlatá střední cesta. Ideální je mít v šatníku od každého něco.

Sportovní tričko s logy značek se bude hodit všude tam, kde není potřeba formální outfit. Pro mladší ročníky do školy, pro starší i do práce, pokud jim totričko pracovní dresscode dovolí. A pak všude tam kde si užíváme uvolněnou atmosféru, na procházku se psem, do parku, na posezení s přáteli. Tyto trička můžeme kombinovat s čímkoli. S džíny, ale i sportovnějšími sukněmi. Kdo má krásné nohy, pak si s přehledem v létě takové tričko oblékne k šortkám. Vzhledem ke kvalitě vybíráme trička známých značek, takové tričko Adidas je nadčasovou klasikou, která se nikdy neztratí.

Elegantní kousky najdete i mezi tričky. Můžete využít jednobarevnou klasiku, která tričkobude například zvláštní svým střihem, nebo zvolit něco rafinovanějšího. Nyní jsou hodně trendy trička s potiskem, buď s nějakým zajímavým ústředním motivem, nebo vzorem. Tzv. fotoprinty dodají každému outfitu nový rozměr a upoutají svou originalitou. Pokud jste konzervativní, určitě si vás získají trička s tradičními vzory, jako jsou například puntíky. Takové kousky si můžete vzít k jakékoli sukni, bílým kalhotám a obout k nim lodičky či balerínky, do ruky elegantní kabelku a vyrazit třeba na rande.

 

Jaký máte vztah k tričkům vy? Obešla byste se bez nich?

Komerční článek


25.2.2018   Rubrika:   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tričko – základ šatníku! Jaké zvolit a s čím ho nosit?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
koliaska105
koliaska105 - 31.7.2018 20:56

No, moje zkušenost je taková, že když procházím různé značkové obchody, tak si v nich jen málokdy nějaké tričko koupím. Většinou mi nesedí buď materiál nebo střih. Když ale nakupuji v sekáčích, tak tam i nějaké tričko vyberu prakticky vždy. Přjde mi, že tam ty věci mají možná i kvalitnější. Úplně nejlepší zkušenost mám s tímto sekáčem: https://www.onlinesekac.cz/

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471805.
Archiv anket.