Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Nové bydlení v Praze: Dopřejte si luxus

Nové bydlení v Praze: Dopřejte si luxus

Rádi byste se přestěhovali do Prahy? Není se čemu až tolik divit, jelikož právě v Praze a okolí jsou mnohem větší pracovní příležitosti. Stejně tak lze hovořit i o míře kulturního vyžití a jiných aspektech. V Praze se aktuálně prodává spousta různých bytů, které mají punc luxusu. Za dostupnou cenu můžete mít některý z nich i vy. Že netušíte, který byste si měli vybrat? Pak jste na správné adrese, jelikož se na 3 byty z nabídky společnosti Homeland zaměříme mnohem podrobněji.

 

Byt 3+kk v Praze Jinonicích

Tento atraktivní byt je součástí unikátního rezidenčního projektu, který v sobě pojímá bydlení v zeleni, maximální funkčnost a moderní vzhled objektu. Jen těžko budete hledat tak originální luxusní byty v Praze. Nachází se ve třetím nadzemním podlaží, přičemž jeho rozloha činí celých 100,7 m². K bytu patří dvě terasy mající rozlohu 27,6 m², respektive 13,2 m². Zapomenout nelze ani na balkon o rozloze 5,8 m². Lokalita je situována nedaleko parku Prokopské údolí a do centra Prahy je to kousek.

 

Luxusní bydlení ve Stodůlkách

Jestliže si chcete užívat pohodového bydlení v Praze kombinovaného s krásnou všudypřítomnou zelení, vyplatí se zvolit lokalitu Stodůlek. Prostorný byt 5+kk, který je aktuálně k dispozici, se nachází v desátém patře. Jeho rozloha činí luxusních 149,7 m². K bytu patří terasa i balkon. Výhodná je také orientace pokojů směrem na západ a jih. Materiály použité na interiérové vybavení jsou luxusní. Za zmínku stojí třeba značkové dveře Gerbich, vysoce kvalitní podlahy nebo obklady Rako.

 

Marina Boulevard na Libeňském ostrově

Moderní bydlení typické neotřelým výhledem na vodní hladinu. Přesně tak lze charakterizovat projekt Marina Boulevard. Ostatně získal i několik prestižních ocenění, jako jsou CIJ Awards či Best of Reality. K dispozici je tady byt 4+kk s prostornou terasou 39,4 m². Byt se nachází v prvním podlaží a vyznačuje se třeba francouzskými okny či prostornou vstupní halou a vysoce jakostními materiály.

Ať už se vám některý z bytů líbil, či ne, určitě se podívejte na kompletní nabídku nacházející se na Homeland.cz.

Komerční článek


5.12.2018   Rubrika:   |   Komentářů 6   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nové bydlení v Praze: Dopřejte si luxus

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
pavlinka14
pavlinka14 - 20.10.2020 16:42

Až teď, v době kdy s přítelem kompletně rekonstruujeme náš rodinný dům a bohužel není obyvatelný, protože se tam denně vystřídá několik dělníků, si člověk uvědomí, jak je krásný pocit sednout si doma v klidu, dát si sklenku vína a pustit si třeba televizi. Naštěstí se nám podařilo najít útočiště přes službu http://www.ubytovny-praha.net/ , takže nemusíme být u tchýně :-D

 
valiska44
valiska44 - 28.2.2020 10:37

Já si myslím, že pokud si člověk chce dopřát luxus, tak nutně nemusí bydlet v Praze. My třeba máme poměrně luxusně zařízený byt a bydlíme mimo Prahu. O zařízení bytu se nám starali architekti z http://www.pwinterier.cz/ a musím říct, že odvedli vážně skvělou práci.

 
ivanka386
ivanka386 - 30.9.2019 6:50

Abych pravdu řekla, tak já jsem moc ráda, že my už v Praze nebydlíme. Máme teď vlastní domek kousek za Prahou a to je podle mého mnohem lepší. Super je i to, že za domem máme velkou zahradu. O něčem takovém jsem si v Praze mohla nechat jenom zdát. Zrovna letos jsme si navíc na zahradě udělali takové pěkné posezení. Z https://www.zahradni-dreveny-nabytek.cz/ se nám tam navíc povedlo sehnat moc pěkný dřevěný zahradní nábytek. Je to paráda. Do města už bych se asi jen tak vracet nechtěla.

 
donalabuznikova
donalabuznikova - 23.8.2019 4:11

Zrovna nedávno jsme si s manželem domluvili hypotéku u https://www.burinka.cz/hypouver/ ,a tak můžeme pomaličku ale jistě začít hledat naše vysněné bydlení. Chceme bydlet v Praze, protože nám každodenní dojíždění moc nevoní, takže počítáme s tím, že si trošku připlatíme. Myslím si však, že se byt v Praze i tak vyplatí.

 
Terka jun
Terka jun - 13.4.2019 11:07

Já jsem v Praze bydlela 10 let, pak jsem si našla přítele z Brna, tak jsem potřebovala rychle prodat dům v Praze, realitní kancelář https://www.edoxreality.cz/, se mi o prodej postarala, já jsem s tím neměl téměř žádné starosti.

 
koliaska105
koliaska105 - 28.12.2018 1:39

To vypadá moc pěkně. Jestli můžu doporučit, tak moc pěkní bydlení v Praze se dá sehnat třeba i přes https://www.psn.cz/ Právě přes ně jsem svůj současný byt sehnala já. Je nově zrekonstruovaný a v super lokalitě. :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.