Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Nejnovější trendy v nošení brýlí. Jak sladit rám a barvu skel?

Nejnovější trendy v nošení brýlí. Jak sladit rám a barvu skel?

Nosíte brýle? Pak zcela jistě dbáte mimo jejich funkčnosti na to, aby se jednalo o elegantní designový prvek, jenž dokonale zvýrazní charakter vašeho vzhledu. Současný výběr brýlí je neskutečně pestrý. K dispozici jsou jak standardní dioptrické, tak i sluneční brýle spousty tvarů i barev. My se v následujících řádcích zaměříme na obroučky. Ty by měly stoprocentně barevně korespondovat s odstínem skel. Postupně se podíváme na různé barvy skel a podle toho také poukážeme na provedení obrub.

Průhledná skla nabízí největší možnosti

Jestliže sháníte klasické čiré dioptrické brýle, máte poměrně neomezené možnosti volby barvy obruby. Vše se odvíjí od toho, do jaké míry potřebujete zaujmout, být decentní, případně hodně extravagantní či nenápadní. Alternativ je zkrátka hodně. Pokud chcete být velmi nenápadní, pak zvolíte brýle s decentními šedými obrubami. Oblíbené jsou i obruby v odstínech podobných čirému sklu. Poměrně usedle působí černé obruby, nicméně v hranatém provedení se jedná o neskutečně šik variaci, jež vás zaujme. Třeba takové moderní černé brýle Guess dokážou zaujmout na první pohled. K černé není problém vybrat i jinou barvu. Třeba kombinace právě černé a žluté na obroučkách vytvoří zajímavý kontrast, jenž nebude tolik usedlý, ale zároveň nevypadá vlezle. Z barevných kombinací se prosazují u žen spíše teplé barvy typu červené či růžové. Muži spíše volí modré variace, případně značně extravagantní svítivou zelenou.

Modrá skla vyžadují spíše chladné doplněníbrýle

Jestliže máte modrá skla, nebojte se jít do šedých obrouček. Ty jsou v kombinaci s modrou barvou velmi elegantní. Naopak černé obruby spíše zanikají. Vypadají nicméně také vcelku zajímavě. K modrým sklům se mohou hodit i bílé obruby, nicméně v tomto případě počítejte s poněkud vyšší nápadností celých brýlí.

Hnědá skla vyžadují doplnění ve stejném odstínu

Líbí se vám hnědá skla? Proč ne? Tento odstín je velmi elegantní a hodí se především k oděvům určeným pro volný čas. Hnědá skla vyžadují doplnění o obroučky stejného odstínu. Často se volí tmavě hnědé variace obrouček. Kombinovat lze takovéto plastové hnědé části obrub také s kovem. A značka brýlí s hnědými skly i obrubami? Hodně oblíbené jsou kupříkladu sluneční brýle Guess.

Fialová či růžová skla

U těchto dvou odstínů se hojně uplatňují velmi tmavé, nebo naopak světlé barvy. Tradičně se jedná především o černou. Ta dokáže ještě více umocnit samotný tvar brýlí. Na první pohled jsou nápadné. Světlé obruby se třeba i k fialové mohou také hodit. Nepočítejte ale s tím, že by brýle působily nějak jemnějším stylem. Nikoliv. Fialová je chladná a bílá ji dokáže zmírnit jen málo. Kombinovat lze takovéto brýle hlavně s tmavšími oděvy.

Komerční článek


5.12.2018   Rubrika:   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nejnovější trendy v nošení brýlí. Jak sladit rám a barvu skel?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.