Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Pořádáte firemní akci? Nezapomeňte na to nejdůležitější

Pořádáte firemní akci? Nezapomeňte na to nejdůležitější

Jste podnikavá žena, která má v rámci svého zaměstnání důležitý úkol, který je spojený s uspořádáním firemní akce? Pokud ano, jsou věci, na které je dobré myslet. Podívejte se s námi na věc, které je třeba mít na paměti.

Správné místo

To je základ. Vybrat to pravé nemusí být jednoduché. Základem by měla být vyhovující kapacita, stejně jako je třeba myslet také na dobrou dostupnost jakýmkoliv dopravnám prostředkem. Sázkou na jistotu je ideální kongres hotel umístěný ve větším městě. Taková místa jsou pro pořádání firemních akcí svědčenou klasikou bez ohledu na velikost vaší firmy,

Zázemí pro návštěvníky

Roli má především délka dané události, ale i seznam pozvaných hostů. Pokud má přijít i veřejnost, hodí se mít na místě moderní výstavní stánky, které budou vaši firmu dostatečně prezentovat. Pokud jde jenom o interní pracovní setkání, je třeba zajistit dostatečný komfort pro každého návštěvníka. A co se jím rozumí?

· Kvalitní nocleh

· Dostatek občerstvení

· Pohodlné sezení

Dress code

Na ten se velmi často zapomíná. Ať jde o jakoukoliv firemní akci, měl by být předem stanovený jasný dress code. Všichni tak budou oblečeni víceméně stejně. Eliminujete tak trapné situace spojené s tím, že někdo bude mít na sobě elegantní pánské košile a jiný bude oblečený spíše volnočasově. Pokud si nejste jista, co zvolit, zvolte smart casual, což je dnes jedna z nejpoužívanějších možností na řadě akcí. Navíc se hodí téměř kamkoliv.

Technika

Je toho mnoho, co můžete potřebovat. Mohou to být tabule, projektory, výpočetní technika, ale třeba i ozvučení a mikrofony. Toto všechny by měl zajistit právě hotel, který je na pořádání různých firemních akcí zaměřený. Pokud ne, dají se dané služby poptat jednoduše na klíč. Samozřejmě z tohoto důvodu, že akce daného typu už nejsou nic výjimečného a většina firem vesměs poptává stále to stejné.

Komerční článek


28.12.2018   Rubrika:   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Pořádáte firemní akci? Nezapomeňte na to nejdůležitější

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Ivanka082
Ivanka082 - 12.8.2020 22:54

My firemní večírek pořádali s kolegou na začátku prosince minulého roku. Byla velká zima -10 stupňů, takže jsme potřebovali zarezervovat krásný prostor v Praze. Vybrali jsme Vinohrady. Nezbytné věci jako plastové kelímky, panáky, nafukovací čísla a písmena jsme koupili na internetu. Ušetřili jsme hodně procent díky tomuto webu: http://www.kuponozdroj.cz

 
thePlacheck
thePlacheck - 14.2.2019 16:08

No a pokud by se jednalo o naší firemní akci tak ještě nezapomenout na nějaké kondomy.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.