Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Pracovní oděvy nemají jen ochrannou funkci: Žena v nich může vypadat skvěle

Pracovní oděvy nemají jen ochrannou funkci: Žena v nich může vypadat skvěle

pracovní oděvyJakákoli pracovní činnost vyžaduje nejenom specifické prostředí, ale také správné oblečení. Jen těžko si lze představit, že by například lékaři, lékárníci, řezníci nebo i operátoři výroby pracovali v civilních oděvech. Jednak by tito lidé nebyli dostatečně chráněni před riziky, jež mohou bezesporu přijít, a jednak by také vypadala daná pracovní činnost hodně neuspořádaně. Vždyť jakousi firemní identitu musí mít každá společnost. V mnohých lidech je doslova zakořeněná představa, že pracovní oděvy nevypadají nijak vábně a jedná se o nutné zlo. Určitě tomu tak být nemusí. Důkazem budiž oblečení engelbert strauss. Tento známý německý výrobce s tradicí již od roku 1948 nabízí hodně líbivé modely. V jeho portfoliu najdete prakticky veškeré pracovní oděvy a ochranné pomůcky vysoké kvality.

 

Elegantní pracovní trička

Začít bychom klidně mohli i zdánlivě obyčejným oblečením. Že je pracovní tričko většinou smutné a otrhané? Pak nastal čas na změnu! Moc hezky vypadají právě pracovní trička engelbert strauss ze série Motion 2020. Vyznačují se stylovými obrázky znázorňujícími jakousi kombinaci práce a sportovního odvětví. Jednotliví pracovníci, respektive sportovci, jsou na nich vyobrazeni jako opravdoví hrdinové všedních dní. Volit je možné různé modely ve spoustě zajímavých barevných odstínů.

 

Pevné pracovní boty

Určitě nelze zapomínat ani na pracovní obuv. Boty vypadají nejenom perfektně, ale disponují také mnohými ochrannými prvky. Z těch je třeba jmenovat například kovovou špičku. Ta dokonale chrání prsty před případným poškozením. Jinak se pracovní boty budou vyznačovat vysoce pružným, ale zároveň pevným materiálem, který bude nepromokavý. Volit je možné jak pevné boty, tak třeba pracovní sandále a mnohé jiné.

 

Pracovní šaty a sukně

O tom, že žena může být sexy i na pracovišti, není vůbec pochyb. Mnohdy si stačí pouze obléct pracovní šaty nebo sukni. Velmi oblíbené jsou hlavně kalhotové sukně. Vyznačují se rafinovanou technikou zavinutí a stretchovým materiálem. Barevně je lze ladit dle potřeby.

 

Nezapomeňte na ochranné pracovní pomůcky

Společnost engelbert strauss nabízí mimo jiné také spousty různých ochranných pracovních pomůcek. Volit je možné třeba stylové pracovní brýle. Jinak je možné volit také ochranné pomůcky týkající se sluchu v podobě sluchátek či špuntů do uší. Zapomenout nemůžeme ani na ochranu kolen, loktů a jiných částí těla. Ochranné prostředky jsou vyrobené tak, aby dokonale pomohly ochránit danou část těla při minimálním či žádném pracovním omezení.

 

Zdroj obrázku: Master1305 / Shutterstock.com

Komerční článek


27.5.2020   Rubrika:   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Pracovní oděvy nemají jen ochrannou funkci: Žena v nich může vypadat skvěle

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 473345.
Archiv anket.