Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

3 tipy, čím oslnit své přátele při pořádání zahradní párty!

3 tipy, čím oslnit své přátele při pořádání zahradní párty!

zahradní pártyPlánujete sešlost na své vlastní zahradě? Ať už se jedná o rodinnou oslavu nebo párty s kamarády, je na čase vytáhnout nějaká ta esa z rukávu. Čím dokážete oslnit své okolí a vytvořit tak v pozitivním slova smyslu nezapomenutelný zážitek?

 

1. Zázemí

Počasí si nevybírá, takže pokud plánujete zahradní párty, kromě meteorologické předpovědi musíte mít vždy v záloze plán B. Máte-li zastřešenou pergolu a menší počet hostů, nemusíte řešit nic kromě zásob jídla a pití. Jestli však naopak víte, že se hosté pod zastřešenou pergolu nevejdou, určitě je dobré postavit párty stan, který poskytne dostatečné přístřeší všem pozvaným.

Tip: nezapomeňte také na výzdobu, která se bude hodit k dané příležitosti. Pořádáte-li například narozeninovou oslavu pro svou ratolest, dbejte na to, aby jej obklopovalo co nejvíce jejích oblíbených motivů.

 

2. Grilování

Samotné grilování není nic, co byste neprovozovali již tisíckrát. Popřemýšlejte, jestli vám váš stávající zahradní gril bude stačit nebo potřebujete pořídit nový. Pokud plánujete pořádat větší akce, vyplatí se vám investovat do kontaktního grilu. Nechcete přece, aby vaši hosté čekali na vaše kulinářské skvosty příliš dlouho!

Co by se vám ještě mohlo dalšího hodit? Nemáte-li dostatek nádobí, které může utrpět újmu, pořiďte jednorázové kelímky, tácky nebo talířky. Příbory naštěstí takové riziko nepodstupují.

 

3. Pořádný kus masa

zahradní pártyBlýskněte se perfektně připraveným hovězím flank steakem! Vyberte kvalitní a vyzrálé maso – tedy takové, které má tmavší barvu – ideálně aby mělo kolem 3 týdnů od porážky. Nakrájejte je na zhruba 2,5 cm vysoké plátky, osušte utěrkou a nechte ležet. Maso na steaky musí mít vždy pokojovou teplotu. Pak už jen záleží, jak moc propečený steak chcete.

· Krvavý – rare: 55 °C

· Medium – středně propečený: 60 °C

· Medium-well: 65 °C

· Well-done: 70 °C a vyšší

Jako tahák použijte teploměr na měření vnitřní teploty masa – samozřejmě pouze v případě, že jste začátečník.

 

Komerční článek


27.5.2020   Rubrika:   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - 3 tipy, čím oslnit své přátele při pořádání zahradní párty!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
pavlinka14
pavlinka14 - 16.3.2021 12:53

Určitě souhlasím se všemi třemi body vašeho článku a vzhledem k tomu, že pořádáme v našem rodinném domě různé oslavy nebo party často, tak si troufnu říct, že vím jak oslnit. Například v létě jsme kamarádům napsali, ať si každý z nich přiveze svůj stan - samozřejmě jsme měli v záloze několik z https://armik.cz/ a měli jsme plnou zahradu stanů :-)

 
YXH
YXH - 8.7.2020 18:14

smajlik - 76 No to je zase uzasny clanek smajlik - 76 Co takhle sem dat nejaky recept na salat k te flakote, smajlik - 65

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 473345.
Archiv anket.