Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Erektilní dysfunkce umí vzít sebevědomí. Léky z internetu si ale přidáte další problémy

Erektilní dysfunkce umí vzít sebevědomí. Léky z internetu si ale přidáte další problémy

erektilní dysfunkcePokud v poslední době pociťujete trochu slábnutí výkonu v oblasti sexu, určitě vás napadlo poohlédnout se po nějakých přípravcích, které dokážou problémy erektilní dysfunkce řešit. Pokud ale chcete nakupovat tyto přípravky online, je potřeba být hodně obezřetní. Některé mohou mít totiž závažné vedlejší účinky. Pozor si dejte zejména na přípravek Kamagra, který mívá v mnoha případech skutečně nepříjemné dopady na život mužů, kteří jej používají.

Poruchy erekce

Důvodů může být mnoho. Často je na vině věk, ale také celkové zhoršení kondice, únava, stres nebo psychické potíže. Poměrně častým problémem, kteří muži ale obvykle podceňují, je konzumace alkoholu. Potíže se také objevují v případě:

· vysokého krevního tlaku

· cukrovky

· poranění nervů

· užívání léků jako jsou psychofarmaka a dalších.

Léky jen na předpis

Léky na podporu potence se vydávají výhradně na lékařský předpis. Jejich užívání totiž s sebou nese určitá rizika, zejména pro lidi trpící srdečním onemocněním. Navíc cena takových přípravků je poměrně vysoká. Na internetu najdete mnoho pochybných nabídek, ale nevyplácí se jim věřit. Buď dostanete jen placebo, v horším případě lék, který vám skutečně může uškodit.

Volte nejprve doplňky stravy

Dříve než si necháte předepsat prášky, zkuste využít různé doplňky stravy, které se volně prodávají. Nedokážou vyřešit vše, ale mohou pomoci a podpořit vás i z hlediska psychické stránky. Obsahují obvykle přírodní látky, které jsou osvědčené a dobře testované, takže jejích užívání by vám nemělo způsobovat žádné potíže. U většiny mužů dokážou alespoň z větší části potíže vyřešit.

Co ještě pomůže?

Je to celá řada věcí. Od práce se stresem, dostatečného spánku, kvalitní výživy až po nošení pohodlného oblečení. Třeba pánské tepláky jsou rozhodně lepší než těsné džíny. Pomoci může i abstinence, alespoň tedy po nějakou dobu. Nejsou to komplexní a úplná řešení, ale pravdou je, že skutečně mohou pomoci.

 

Zdroj obrázku: US 2015 / Shutterstock.com

Komerční článek


27.12.2021   Rubrika:   |   Komentářů 4   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,5/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Erektilní dysfunkce umí vzít sebevědomí. Léky z internetu si ale přidáte další problémy

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Filipova
Filipova - 11.1.2022 15:07

Nechala jsem si poradit od kamaráda, který se mi jednou svěřil, že měl s erekcí problém. Doporučil mi prášky na erekci https://supererekce.com/8-viamax Jak jsem psala, tak manžel díky nim zjistil, jak mu to zase perfektně funguje.

 
Salajova
Salajova - 8.1.2022 13:56

Jak jste je vybrala? Já jsem totiž o tomto už také přemýšlela, ale dívala jsem se, že je jich na výběr opravdu hodně.

 
Filipova
Filipova - 6.1.2022 20:45

Můj manžel se o tom nechtěl bavit vůbec... Připadalo mi, jako by se přede mnou za to styděl. Nějak jsem to tak rok přecházela, ale nakonec jsem tedy zakročila a prostě jsem mu koupila prášky na erekci. Vyzkoušel je a zjistil, jak mu to zase perfektně funguje. Od té doby spolu zase normálně spíme.

 
Salajova
Salajova - 4.1.2022 18:05

Můj manžel začal trpět erektilní dysfunkcí asi dva roky zpátky. V začátcích to nebylo tak hrozné a bylo to opravdu jen sem tam. Teď už však má problém téměř stabilně. Nechce to řešit, strašně se stydí s tím za někým jít. Jak píšete o těch prášcích na erekci. Tak jakou tedy máte opravdu zkušenost? Jsou prášky, které mohou pomoci?

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55106.
Archiv anket.