Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Chcete jen malou svatbu? Přesto vás některé přípravy a plány neminou

Chcete jen malou svatbu? Přesto vás některé přípravy a plány neminou

chcete jen malou svatbu?I malá svatba vyžaduje přípravu. Pravdou ale je, že pokud osekáte nutné zařizování fotografů, velké hostiny, ubytování apod., nezbude už vám tolik věcí, které je potřeba naplánovat. Pokud tedy chystáte skutečně jen minimalistický obřad s obědem pro těch několik pozvaných, nepotřebujete více než toto.

Prstýnky

Bez nich svatba nemůže proběhnout. Proto si včas objednejte svatební prsteny, abyste neměli na poslední chvíle stres, zda přijdou do termínu vaší svatby. Pokud nechcete utrácet, snadno si na internetu vyberete hezký pár za několik tisíc, který nemusí být nutně ze zlata a briliantů, ale svůj účel splní.

Co na sebe?

I když neplánujete velkou svatební róbu a honosný frak, přesto potřebujete něco elegantního a odpovídajícího příležitosti. Muži to mají o něco jednodušší – oblek obvykle vlastní a možná si koupí novou košili nebo kravatu. Ženy by neměly rezignovat na svatební šaty alespoň v tom smyslu, že budou bílé, dlouhé a elegantní. Šaty na svatbu se ale snadno dají koupit i v běžném obchodě nebo na internetu.

Doklady

Ujistěte se, že máte v pořádku doklady a máte i všechna povolení pro to, abyste se mohli vzít. Je to trocha papírování, ale je potřeba mít vše v pořádku. Také se ujistěte, že i vaši svědkové budou mít platné občanské průkazy a uvědomují si závažnost takového úkolu.

Rozlučka

I když svatba velká party nebude, neznamená to, že to nemůžete s přáteli pořádně oslavit předtím. Rozlučka se svobodou nemusí být drahá ani pompézní, ale setkat se s přáteli na dobré jídlo a pití a zavzpomínat na společné zážitky je vždycky skvělé.

Svatební cesta

Když už ušetříte na svatbě, vypravte se společně aspoň na pořádné líbánky. Vždyť jste právě udělali nesmírně důležitý životní krok, tak prožijte první dny manželského života jen spolu a v pohodě. Co třeba nějaký wellness pobyt s příjemným relaxačním programem, kde si skutečně užijete jeden druhého?

Zdroj obrázku: yana_vinnikova / Shutterstock.com

Komerční článek


15.3.2022   Rubrika:   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Chcete jen malou svatbu? Přesto vás některé přípravy a plány neminou

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55290.
Archiv anket.