Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Přivítejte léto v novém spodním prádle a nezapomeňte ani na plavky

Přivítejte léto v novém spodním prádle a nezapomeňte ani na plavky

Začalo jaro a spousta z nás žen přemýšlí o tom, jak jsou na tom se svojí postavou. Vymýšlí všelijaké diety jen proto, aby se líbily svému partnerovi nebo manželovi. Je přeci důležité cítit se svůdně a přitažlivě nejen pro muže, ale být také spokojená sama se sebou. Každá žena je přeci svým způsobem krásná a záleží jen na ní, jak dokáže své přednosti vyzdvihnout. Tady přichází na řadu jedna z nejdůležitějších věcí, a to jaké plavky si pro horké letní dny vybrat. Která z nás by nezatoužila po tom, aby se při návštěvě bazénu každý chlap otáčel právě za ní, a dokonce sváděl „boj“ se svým dolním já. Záleží na tom, jakou má žena figuru. Můžeme si vybrat z celé řady plavek, které nabízí např. vyztužení košíčků pro pocit pevnějších prsou, nebo využít střihy a barvy, které ženě budou lichotit. Záleží také na našem vkusu. Je celá řada možností, ze kterých můžeme vybírat.

astratex.czŽena by si měla také správně vybrat vhodné spodní prádlo, pokud jí ho nevybere přítel ovšem. Měly bychom vybírat z kvalitních materiálů, ve kterých se naše tělo bude cítit příjemně a pohodlně. Zároveň je důležité zvolit správnou velikost spodního prádla, protože potom nám prádlo skvěle padne a to má svůj význam. Pohodlí a krása zároveň.

Žádná žena by ovšem neměla podcenit správný výběr podprsenky. Pokud je žena romantický typ, raději zvolí krajky a zdobení. Jiná sáhne po zvířecích vzorech, ve kterých má pocit nespoutanosti. Sportovní typy žen mohou zvolit jednoduchost střihu apod. Pokud muž zvolí jako dárek podprsenku, poznáte podle jeho výběru, jak dobře Vás odhadnul, a nebo jaké jsou jeho představy mít Vás takovou v posteli. A ať už se do Vašeho vkusu trefí, či nikoliv, věřte, že pro něho budete krásná taková, jaká jste.


Vybírejte na www.astratex.cz

Prádlo -www.astratex.cz

Plavky -  www.astratex.cz/plavky/

Podprsenky -  www.astratex.cz/podprsenky/damske-spodni-pradlo/


Komerční článek


8.4.2011   Rubrika: Móda   |   Komentářů 4   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Přivítejte léto v novém spodním prádle a nezapomeňte ani na plavky

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Andulinka.M
Andulinka.M - 18.6.2011 20:16

"...":http://www.astratex.cz/

 
Andulinka.M
Andulinka.M - 18.6.2011 20:14

[url=http://www.astratex.cz/]Astratex[/url]

 
Andulinka.M
Andulinka.M - 18.6.2011 20:11

http://www.astratex.cz/ <a href="http://www.astratex.cz/">Astratex</a>

 
Almega
Almega - 8.4.2011 10:08

No,od posledního porodu před 23 lety jsem usoudila,že nebudu svým nepěkným břichem někoho iritovat a od té doby nosím jen jednodílné plavky-tak dlouho,dokud se nezačnou rozpadat.Nekoupu se už na veřejném koupališti,a v přírodě,kde jsem sama,nikomu starý model nevadí.....

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55290.
Archiv anket.