Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Jak být dámou v každém věku? Doplňte outfit správnou kabelkou!

Jak být dámou v každém věku? Doplňte outfit správnou kabelkou!

kabelka tmave modre psanickoKaždá žena může být okouzlujícíbez ohledu na svůj věk. Stačí jen vkusně podtrhnout svou ženskost vhodným outfitem a módními doplňky.Nejzásadnějšímdámským doplňkem je nepochybně kabelka, která propojuje estetiku s funkčností. Obvykle se uvádí jako důležitý faktor při výběru kabelky vaše výška a postava. Určitou roli hraje i váš věk. S nevhodnou kabelkou si třeba zbytečně přidáváte roky. Zkrátka se k ženě v každém věku hodí jiný typ kabelky.

 

Jak vybírat kabelku? Velikost a tvar podle postavy, design podle věku.

Při výběru ideální kabelky nezáleží pouze na společenské příležitosti, k níž budete kabelku nosit. Významnou roli hrají i jiné faktory. Podle vaší výšky atypu postavy se volí tvar a velikost kabelky. Kdežto při volbě designu a barevnosti kabelky zohledníme svůj věk.

 

Zaoblená taška k chlapecké postavě, hranatá taška k ženským křivkám

Nejprve se zaměříme na volbu tvaru a velikost kabelky. Tyto parametry úzce souvisí s vaší postavou
a výškou. Jste-li obdařena ladnými ženskými křivkami, tak volte kabelky s hranatým tvarem. Pokud máte spíše chlapeckou postavu, dejte přednost zaobleným taškám. Jste-li drobnější postavy, tak se k vám hodí psaníčka nebo menší kabelky s krátkými uchy. Vysokým a štíhlým ženám sluší beztvaré
či široké kabelky s dlouhými uchy. Plnoštíhlé ženy by měly volit hranaté střední a velké tašky,
které nekončí v úrovni problémové partie. Chcete-li odvést pozornost od např. svého pasu, vyberte si kabelku končící nad ním.

 

Kabelka přiměřená věku není nevkusná ani nudná

Žena je v každém věku krásná jiným způsobem. Vhodným outfitem a doplňky je třeba tuto krásu zvýraznit. Dívkám sluší jemnost, naopak ženy si mohou dovolit větší rafinovanost.Obecně platí,
že světlé kabelky působí mladistvě a jemně. Působíte s nimi křehce a bezstarostně. Tmavší kabelky dodají vašemu vzhledu na smyslnosti, rovněž s nimi působíte asertivně a zkušeně.

Kabelka má být vybírána podobně jako outfit. Volíme model úměrný svému věku.Teenagerkám sluší kabelky pestrobarevné nebo v pastelových barvách a extravagantní kousky. Pro mladé dívky a ženy bývají nejvhodnější modely z textilu a syntetické kůže.Zmíněné materiály totiž poskytují módním designérům asi nejvíce prostoru ke kreativitě.Žena středního věku už našla svůj osobitý styl, který tolik nepodléhá módním trendům. Hodí se k ní zvláště nadčasové modely kabelek z pravé kůže.Totéž platí i pro zralé ženy, kterým sluší nadčasové kabelky z pravé kůže. Chcete-li trendy tašku, tak s přibývajícím věkem upřednostněte kabelky netradičních tvarů v univerzálních barvách. Rovněž vybírejte trendy tašky se zajímavým zpracováním kůže (např. s vyraženým vzorem).

Komerční článek


21.2.2017   Rubrika: Móda   |   Komentářů 5   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak být dámou v každém věku? Doplňte outfit správnou kabelkou!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Mirka999
Mirka999 - 27.2.2023 19:06

Když jsem si chtěla koupit novou kabelku, musela jsem trochu šetřit, jelikož byla dražší. Nakonec jsem se ale rozhodla pro jednu levnější variantu a teď lituji. Proto jsem si pořídila novou z internetových stránek https://www.kabelka.cz/, kde byla kabelka přesně podle mých představ a já jsem s ní velice spokojená, jelikož je prostorná.

 
donalabuznikova
donalabuznikova - 31.8.2019 2:03

A pokud se člověk snaží, nemusí ho ta kabelka vyjít na spoustu peněz. Já jsem před nedávnem narazila na moc krásnou kabelku u https://www.onlinesekac.cz/second-hand-modni-doplnky-kabelky/c-272 a vyšla mě na něco kolem dvou stovek, což je podle mě naprosto skvělá cena.

 
sharon
sharon - 8.3.2017 9:45

dámu nedělají ani hadry ani kabelka.....smajlik - 75

 
YXH
YXH - 24.2.2017 23:57

orinka: Jo jo to je. Takze ji poslechnu a pujdu si koupit nadcasovou kabelku, uz mam jednu vyhlidnutou obrázek - chicken.jpg

 
orinka
orinka - 24.2.2017 7:36

. "Hodí se k ní zvláště nadčasové modely kabelek z pravé kůže.Totéž platí i pro zralé ženy, kterým sluší nadčasové kabelky z pravé kůže."

Tož to je opravdu perla ducha. Opakování je matkou moudrostismajlik - 14

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76666.
    Archiv anket.