Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Naďa Kučerová

Naďa Kučerová – výklady prostřednictvím tarotových karet

naďa

Věk:  45 let

Znamení: Rak

Počet dětí: 2

Zájmy, profese:Pracuji jako asistentka a mezi moje zájmy patří zvířata, hlavně kočky, esoterika, výklady karet, psaní a rozbor karmy.

Životní krédo: Není špatné dělat v životě chyby, ale to nejdůležitější je se z nich ponaučit a tím i najít svou životní cestu…

Co bylo prvním impulsem, díky kterému se začala zabývat kartami – a nejen jimi:   Že je u mě něco jinak, vím už od dětství. Rozvíjet jsem svoje schopnosti začala po revoluci, kdy začala být k dostání literatura, která se zabývala snad vším, co se esoteriky týká. Přečetla jsem toho spoustu a snažila se v té hromadě informací najít i sebe. Podařilo se. Začala jsem se tedy nejdříve zabývat kartami , kterým se věnuji dodnes. Velmi mě zajímají i minulé životy a vliv karmy na život současný, ponořila jsem se tedy i do tohoto problému a myslím, že se velmi daří. Přijde mi skvělé, když můžete pomoci jakémukoliv osudu tím, že zjistíte, kde dělá dotyčný největší chyby a proč. Mám prostě radost pokaždé, když mi někdo poví, že konečně došel k tomu, co mu bylo v kartách předpovězeno. Pravda je, že v kartách je velké kouzlo, umí neuvěřitelné věci a je moc fajn, že můžu být u toho, když vypráví jakýkoliv příběh. Věnuji se kartám cikánským a tarotovým, ale tarotové mám raději. Právě s nimi jde kouzlit úplně nejvíc. Alespoň já to tak vnímám.

Kde své výklady provozuje: Stále a jen doma. Toto prostředí mi přijde nejlepší a nejlépe se tu i cítím. Samozřejmě je nosím stále u sebe, tak je vykládám i mimo domov. Mám i zkušenost i s výkladem na dálku a vím, že funguje také a to skvěle. Stejné je to i s rozborem karmy, kde využívám nejen karty, ale pracuji i s daty narození.


Kontakt:

N.Kucerova@seznam.cz
http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=100001579800457


Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77231.
    Archiv anket.