Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Pravidla pro vkládání dotazů

Úvodní strana / Horoskopy, sny, tajemno / Výklad karet / Pravidla pro vkládání dotazů

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz za měsíc, respektive za 4 týdny.

Vybrat si může ze dvou variant výkladů:

Výklad prostřednictvím mariášových karet – provádí Ester Vosátková

Výklad prostřednictvím tarotových karet – provádí Helena Kubešková

Výklady se pravidelně střídají ob dva týdny.

 

Každé druhé úterý vyjde na hlavní straně magazínu článek, ve kterém budou zveřejněny odpovědi a výklady karet z předminulého týdne. V diskusi pod článkem pak mohou čtenářky pokládat své dotazy.

Správně zadaný dotaz musí obsahovat:

  • Datum narození tazatelky a rovněž datum narození osoby, na kterou se má výklad rovněž vztahovat. U výkladu prostřednictvím mariášových karet je nutné uvést také rodinný stav: vdaná, svobodná, rozvedená…
  • Každý dotaz může obsahovat pouze jednu konkrétní otázku. Dotazy, které budou obsahovat několik různých otázek, nebo nebudou splňovat další potřebné údaje k výkladu, nebudou do výkladů zařazeny.
  • Dotazy se mohou vkládat v průběhu úterý až do středeční půlnoci. V případě velkého počtu dotazů, bude přistoupeno k náhodnému výběru a zodpovězena bude jen určitá část. Čtenářky, jejichž dotaz nebude zodpovězen, jej mohou zopakovat, aniž by musely čekat na uplynutí čtyř týdnů.

Zároveň s položením dotazu čtenářky souhlasí, že odpověď na něj bude zveřejněna v článku na hlavní straně magazínu.

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 463090.
Archiv anket.