Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Turmalín: Kámen, který vás ochrání

Turmalín: Kámen, který vás ochrání

Chtěla bych vám dnes povídat o kamenech a o jejich ochranných schopnostech. V drahokamech je obrovská síla, kterou dnešní moderní člověk podceňuje. Kameny umí zázraky a nemusíte být zrovna čarodějka, abyste jim porozuměla. Jak se to dělá?

Turmalín na nenávist a zlobu. Ochranný kámen. Říkáte si, k čemu mi bude, před čím mě může chránit kus šutru? Tak např. jdete z podnikové schůze a jste unavená, ospalá a bez energie? Kdekoliv se potkáte s větším počtem lidí, vezmou vám energii, a to i když nechtějí. Ani nemluvím o věčných pesimistech, závistivcích a zlých lidech, kteří si z vás cucnou automaticky. Pro tyto případy bych doporučila kámen turmalín.

Turmalínu se připisuje vlastnost odstraňovat nenávist a zlobu, chrání před negativní lidskou energii, zvyšuje obranyschopnost a vytvoří kolem vás neviditelný ochranný štít. Stačí si kámen po zakoupení omýt studenou vodou, dát na slunce vysušit a pak ho nosit na těle, kdykoliv uznáte za vhodné. Můžete ho zastrčit do podprsenky, do kapsy, nebo mít v dlani.

Zajímavý tip:

turmalín: kámen, který vás ochráníJedno takové kouzlo pro vás. Pokud víte, kdo na vás vysílá negaci, nebo jste v jeho společnosti nejistí a nervózní, je potřeba mu to zarazit. Kámen omyjeme a dáme vysušit tentokrát ne na slunce, ale na noční vibraci. Nejlépe v období úplňku dáme kámen na parapet, nebo zkrátka ven. Druhý den na něho napište jméno osoby, která vás vysává a zakopejte kámen do země. Proneste nahlas větu: Odmítám tvou zlobu, přeji ti vše dobré, a proto vkládám tento kámen do matky země, kterou žádej o pomoc.

Podobné vlastnosti má ještě dost drahých kamenů, které můžete použít. Ráda vám poradím a doporučím kámen na různé situace. Najdete mě na Věštírně, mám kód 20. Já na magickou moc kamenů věřím, a pokud to zkusíte i vy, doufám, že vás tyto krásní kamarádi nezklamou.

Přeji pozitivní zážitky s drahými kameny.

 

Vaše kartářka Hanka
Autorka je členkou Věštírny Květy Fialové

www.vykladzive.cz

Věštírna K.Fialové


3.8.2011   Rubrika: Věštírna   |   Komentářů 15   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Turmalín: Kámen, který vás ochrání

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
trpajzlik
trpajzlik - 4.8.2011 9:03

Markýza: budu ráda, když mi nebudeš posílat vzkazy, nech si pro sebe své názory, já svůj názor můžu vyjádřit jak chci. Takže - příště, dámo - nech si své názory, já ti je neberu a na nějaké "žabomyší hádky" opravdu nemám čas, ani náldu. Díky, že to vezmeš na vědomí.
Přeji ti pěkný, pokud možno slunečný kamínkový denobrázek - podavam_kfitko.gif

 
YXH
YXH - 3.8.2011 20:20

trpajzlik: Jo morbidni, kdybys znala moji kolegyni, asi bys mela jiny nazor. smajlik - 42Nevim, jestli by mi kaminky po kapsach pomohly. Spis cihla. smajlik - 68
Nebo na ni zkusim namirit kost to by snad mohlo pomoct.

 
illča
illča - 3.8.2011 19:09

Ano ano - tohle opravdu JE turmalín ... vltavín vypadá jinak, je takový naježený .

 
Holinka
Holinka - 3.8.2011 19:09

trpajzlik: smajlik - 47smajlik - 47 díky za rozšíření informací

 
trpajzlik
trpajzlik - 3.8.2011 18:04

šutříčky nosím po kapsáchsmajlik - 92

 
trpajzlik
trpajzlik - 3.8.2011 18:00

a komu se to nezdá, může hledat dál, je to jen chvilka a díky za článeksmajlik - 47
Černý turmalín (skoryl) – receptivní kámen, přiřazen planetě Saturn a elementu země. Je to neprůhledná nejběžnější odrůda turmalínu. Ochranný kámen, jenž odvádí negativní energii všeho druhu, vtahuje do sebe nepříznivé působení jiných lidí, jejich nenávist a zlobu, takže nás se příliš nedotýká, odstraňuje stres, navozuje pozitivitu, podporuje tvůrčí myšlení, deaktivuje patogenní zóny, ničí škodlivé záření přístrojů a počítačů. Posiluje imunitu, chrání před virovými onemocněními, potlačuje bolesti, posiluje nervový systém, chrání svaly a šlachy.

Zelený turmalín (verdelit) – receptivní kámen, přiřazen planetě Venuši a elementu země. Přitahuje peníze a obchodní úspěch, přináší hojnost a prosperitu, podporuje otevřenost, kreativnost, trpělivost, detoxikuje, zahání únavu, snižuje hmotnost, léčí oči, srdce, mozek, imunitu, zklidňuje hyperaktivní děti, léčí rostliny.

Červený turmalín (rubelit) – projektivní kámen, přiřazen planetě Mars a elementu ohně. Podporuje chuť do života, dodává tělesnou energii, odvahu, přináší lásku, detoxikuje, podporuje játra, slezinu, krevní oběh, cévy, pomáhá při křečích.
Růžový turmalín - receptivní kámen, přiřazen planetě Venuši a elementu vody. Přitahuje lásku, přátelství, učí nás moudrosti a soucitu, léčí kůži, srdce, plíce a endokrinní žlázy.

Modrý turmalín (indigolit) – receptivní kámen, přiřazen planetě Saturn a elementu vody. Zbavuje stresu, navozuje klid, učí věrnosti, toleranci, pomáhá při komunikaci, působí na ledviny, močový měchýř, brzlík, dutiny, hrtan, jícen, plíce, zrak, jizvy, popáleniny a mozek. Pomáhá při vadách řeči, harmonizuje jakoukoliv nerovnováhu v těle, přináší klidný spánek.

Melounový turmalín – projektivní, receptivní kámen, přiřazen planetě Mars, Venuši a elementu ohně, vody. Skládá se zvnitřku z červeného nebo růžového turmalínu uzavřeného v zeleném. Vyvažuje mužskou a ženskou energii v těle, přitahuje lásku, nejlépe funguje vyrovnaným osobám, aktivuje srdeční čakru, posiluje něhu a přátelství, prohlubuje trpělivost, učí taktu a diplomatickému jedn

 
trpajzlik
trpajzlik - 3.8.2011 17:59

Markýza: nepleť si děvčico pojmy

 
trpajzlik
trpajzlik - 3.8.2011 17:58

YXH: trochu morbidnísmajlik - 48

 
Kadla
Kadla - 3.8.2011 16:45

No, turmalín se vyskytuje v různých barvách a já myslím, že to, co je na obrázku by turmalín klidně mohl být, tedy ten zelený. Tady je obrázek zeleného turmalínu a mně to připadá dost podobné:
http://www.e-kameny.cz/cz/katalog/turmalin-zeleny-verdelit-krystal-3490/

 
YXH
YXH - 3.8.2011 15:25

loupák: Taky si myslim, ze to neni turmalin.
modroočka: To vus ze jo, aby se na nej dalo psat smajlik - 68

 
modroočka
modroočka - 3.8.2011 14:20

YXH: Ty bys ten kámen potřebovala trochu větší, že?smajlik - 64

 
Markýza
Markýza - 3.8.2011 13:47

loupák: smajlik - 63 já se teda o minerální kameny moc nezajímám, ale vltavín vypadá jinak

 
loupák
loupák - 3.8.2011 12:07

já teda nevím,ale před lety jsem se trochu o minerální kameny zajímala a podle mě kámen co je na fotce v článku není turmalín,ale vltavínsmajlik - 55...možná se pletusmajlik - 58

 
Stanik
Stanik - 3.8.2011 8:56

YXH: smajlik - 47smajlik - 34

 
YXH
YXH - 3.8.2011 2:09

Parada, a nebylo by lepsi zakopat tu osobu co nam ty problemy prinasi? Zahradu mam dost velikou a kostni moucka prispiva k rustu kyticek.smajlik - 42

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77231.
    Archiv anket.