Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Jazykový pobyt

Založila Terka jun poslat vzkaz
Ahoj všichni, byl někdo z vás na jazykovém pobytu v zahraničí? Ráda bych jela a zlepšila angličtinu. Máte někdo nějaké dobré zkušenosti s nějakou společností, se kterou se tam vydat, nebo také do jaké země to bude nejlepší? Trošku jsem po internetu koukala, jen raději dávám na názory ostatních, takže budu ráda za každou informaci a zkušenost, kterou mi dáte. Ať už bude špatná, nebo dobrá. :) Mějte se krásně.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Elinda
Elinda - 30.1.2015 14:28

O společnosti jsem slyšela, mám toho docela hodně načteného, protože jsem se chystala odletet do Austrálie, ale nakonec mi to odpadlo, kvůli rodinným důvodům, ale věřím, že letos o prázdninách se už zadaří….Je to zkušená agentrua, neměla bych strach být tebou ...

 
AlenaP
AlenaP - 26.1.2015 19:46

Ahojte, mám podobný problém jako Terka :) Taky bych ráda do zahraničí, zdokonalit si angličtinu :) Už jsem se dívala po různých agentůrách, které to zprostředkovávají a líbí se mi agentrua kukabara.cz :) nemáte někdo nějakou zkušenost? :)

 
Veronaska
Veronaska - 5.1.2015 22:17

Já bych právě taky nejela jenom tak přes nějakou agenturu. Sestra navíc byla na téhle škole na kurzu a byla spokojená, takže už jsem věděla, že je ta škola osvědčená a že se není čeho bát.

 
LencaM78
LencaM78 - 21.12.2014 21:58

Mně už právě taky někdo říkal i té jipce tak si říkám že bych zkusila jet o prázdninách na Nový Zéland s nima abych nemusela řešit kde bydlet a kam se chodit učit, takže bych to nechala na nich a prostě si to užila a učila se, přece jenom bych se bála jet tam přes "nějakou" agenturu bůh ví kde bych skončila.

 
Veronaska
Veronaska - 20.11.2014 22:38

Já jsem byla na jazykovém pobytu v Londýně s Jipkou a byla jsem spokojená. Vše bylo dobře zařízené, bydlela jsem u hostitelské rodiny, škola byla moderní a hodně jsem se naučila.

 
Terka jun
Terka jun - 22.10.2013 19:31

ZuzkaNovakova:

Jojo, to je přesně to, co jsem myslela. Kamarádka mi o tom říkala a je to výhodné :)

 
ZuzkaNovakova
ZuzkaNovakova - 21.10.2013 12:26

Na Nový Zéland tam mají toto: http://www.pracovnipobyty.cz/working-holiday/novy-zeland/working-holiday-new-zeland/index.html a vypadá to hodně zajímavě.

 
Terka jun
Terka jun - 29.9.2013 14:51

Hlavní výhoda je tam ta, že tě když tam zajdeš - zavoláš, tak jim řekneš všecko, jak by sis to představovala a oni se budou snažit se ti co nejvíc přizpůsobit. Dokážou ti i najít práci, když budeš potřebovat. Jinak pokud bych chtěla do nějaké nevšední země, tak si myslím, že by ti i tam dokázali zprostředkovat pobyt. Kromě Londýna by mě osobně lákal ještě Nový Zéland, hlavně ta příroda smajlik - 100 a na ten mají taky nějakou akci.

 
Peta008
Peta008 - 9.9.2013 15:22

Ahoj určitě je super vycestovat a tam se to pořádně naučit, ale nezapomeň na nějakou přípravu předem mě se osvědčilo najít přípravu tady a http://www.vasilektori.cz pak už sem mohla s klidem vyrazit :)

 
Terka jun
Terka jun - 24.8.2013 14:41

Zuzka: Ahoj, děkuju za info. Jo a Student Agnecy mluví hodně lidí a slyšela jsem na ně samou chválu, takže si to promyslím a zkusím je nějakým způsobem kontaktovat a poté si něco vybrat a jít do toho :) Londýn mě velmi láká, takže bych asi vyrazila také tam. I ty památky jsou tam úžasné. Snad se mi zlepší i ta angličtina, s tou mám veliký problém, proto jsem začala uvažovat, že vycestuji. Takže ještě jednou děkuji za rady. :)

 
ZuzkaNovakova
ZuzkaNovakova - 20.8.2013 14:24

Ahoj Terko,
já jsem slyšela chválu na Student Agency. Stačí tam zavolat, nebo se mrknout na jejich stránky, aby ses dozvěděla podrobnější informace. Ale holky ze školy říkaly, že byly spokojené. Letěly do Londýna a neměly s ničím problém a angličtina se jim zlepšila značně. Takže určitě na to zkus mrknout a uvidíš, jestli tě tam něco osloví. Teď jde jen o to, jakou angličtinu preferuješ, jestli americkou, nebo britskou. Podle toho si vyber zemi, nebo třeba tě to pohltí a další rok se vydáš zase jinam Měj se fajn a držím pěsti.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 60925.
    Archiv anket.