Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Robot na okna

Založila Marlenka poslat vzkaz
Ahoj všichni, chci se zeptat jestli náhodou někdo nemáte zkušenosti s takovým tím robotkem na čištění oken? Slyšela jsem o tom, ale zajímala by mě vaše zkušenost, jestli to v praxi opravdu ty okna umyje… :-)
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
esternovakova
esternovakova - 19.12.2022 23:20

Umývat ta https://www.jis.cz/plastova-okna/ plastová okna před Vánoci se mi pravda teda vůbec nechce, ale tak co mám dělat no, někdo to prostě udělat musí že. Manžel na to vůbec není, ten ať raději vydělává peníze v práci. On je stejně takový ňouma že by si u toho snad ještě něco udělal..

 
pavlinka14
pavlinka14 - 7.12.2020 15:10

Já jsem si ho po pročítání všemožných internetových recenzí i diskuzí po dlouhé době konečně zakoupila a jsem s ním moc spokojená, zrovna máme za sebou vánoční úklid a bylo to s ním mnohem jednodušší. Díky slevovému kuponu z https://slevovykupon.net/ nebyl ani nijak drahý.

 
Hedvika.Sobolova
Hedvika.Sobolova - 22.4.2014 22:50

andys: No, já nevím jak jiné, ale to co mám já není kulatý :-D nebo jakoby jsou tam dvě takové kulaté utěrky, ale nad sebou, takže ve výsledky to jakoby všude zajede, on se k tomu rohu jakoby tak nasune :-) kdyžta se mrkni na ty stránky, tam je video, jak čistí :-) a kdyby někde v rožku zůstala malá šmouha, což se mi zatím myslím nestalo, tak si ji dočistím, no... :-) ale určitě by to i tak nebylo tolik práce jako bych s tím měla bez robota :-)

 
andys
andys - 16.4.2014 21:07

Hedvika.Sobolova: a co rohy oken, když je robot kulatý?

 
sharon
sharon - 30.3.2014 17:48

Hedvika.Sobolova: no jo, ale na rámy oken stejně musím po žebříku....smajlik - 26

 
Populuska
Populuska - 30.3.2014 17:17

Ahoj, vím že je to trochu jiné téma, ale tak mě napadlo, Hedviko, že když máte zkušenosti s tím robotem na okna jestli třeba nemáte doma i nějaký robotický vysavač? Chystám se nějaký pořizovat a moc si nevím rady s výběrem, takže pokud byste někdo měl nějaký tip, byla bych vám moc vděčná :-)

 
Hedvika.Sobolova
Hedvika.Sobolova - 29.3.2014 23:09

No právěže ho jen zapneš, on se sám vyšplhá nahoru na okno a pak si jede po takové své vypočítané dráze dolů a umývá :-D prostě supr :-) jo, my máme tady toho z www.hobot.cz, tak se mrkni kdyžtak :-)

 
Marlenka
Marlenka - 28.3.2014 23:22

Tak to je bezvadné :-) a co to máte za robota tedy, když tak pěkně umývá :-D to myje skoro lépe než já sama, kolikrát si nejsem jistá, jestli každé místo umyju dvakrát :-P jo a ještě - jak se to ovládá?

 
Hedvika.Sobolova
Hedvika.Sobolova - 24.3.2014 22:55

Ten můj teda opravdu umyje .-) každé místo myje dvakrát :-) má dvě utěrky jedna myje větší špínu, druhá dolešťuje, takže dobrý výsledek zaručen :-) navíc se dá použít i třeba na zrcadla…

 
Hedvika.Sobolova
Hedvika.Sobolova - 24.3.2014 22:55

Teb nůj teda opravdu umyje .-) každé místo myje dvakrát :-) má dvě utěrky jedna myje větší špínu, druhá dolešťuje, takže dobrý výsledek zaručen :-) navíc se dá použít i třeba na zrcadla…

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76670.
    Archiv anket.