Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Kurz na prodlužování řas

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Kosmetika, krása / Kurz na prodlužování řas
Založila Katerina7 poslat vzkaz
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli tu není někdo, kdo absolvoval nějaký kurz na prodlužování řas? Nějakého takového kurzu bych se chtěla - kvůli své práci, pracuji jako kosmetička, zúčastnit, ale nevím podle čeho vybírat nebo kde hledat... Nemáte někdo nějaký tip, nebo radu, prosím? Děkuji předem.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Drahousek
Drahousek - 30.11.2022 19:38

Řasy jsem měla prodloužené jednou a nedoporučuju. Je lepší se starat o své řasy a aplikovat séra než si je poničit ;)

 
Marlenka
Marlenka - 27.6.2014 17:53

Karkulko, je tam nejdřív dopoledne teorie a po obědě praxe, při které si to už přesně naživo zkoušíš na té své "modelce" :-) no a celkově je to myslím tak 8 hodin asi, takže to určit stačí na to, aby se to člověk dobře naučil pochopil a i si to dostatečně ozkoušel :-) držím palce, ať se ti tam líbí :-)

 
Karkule
Karkule - 20.6.2014 15:27

Marlenko a jak to tam přesně probíhá, prosím? A na jak je to tak dlouho? Taky bych ráda na ty začátečníky šla, sice nejsem odborník ani kosmetička, ale baví mě líčení a tad a několikrát jsem si sama řasy prodlužovat nechala, takže kdybych měla kurz, mohla bych prodlužovat kamarádkám, to by bylo skvělý :-)

 
Marlenka
Marlenka - 16.5.2014 23:19

No podle čeho vybírat - řekla bych že nejlépe podle doporučení od někoho, kdo tam už byl... já jsem takhle šla na radu kamarádky na jeden kurz pro začátečníky na prodlužování řas a tak se mi to zalíbilo, že jsem potom za nějakou dobu šla i do pokročilého kurzu :-D takže za mě můžu doporučit ten od profiliceni http://profiliceni.cz/kurzy.php :-)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 64855.
    Archiv anket.