Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

O všem a ničem

Založila JanaNěm poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
mariena
mariena - 3.7.2015 21:29

JanaNěm: Co kdybys to zkusila nejdřív na nějakém redakčním auditku? Na Maryše, na Naštvalo nás a podobně,třeba na nějakém zvířecm auditku?Pokud něco tvoříš,tak na Tvoření.Potom už budeš vědět kdo je kdo a můžeš i požádat o vstup do nějakého zamčeného auditka.smajlik - 31smajlik - 31smajlik - 31

 
JanaNěm
JanaNěm - 21.3.2015 22:43

smajlik - 13 Přemýšlela jsem , co dělat....je sobota večer deset hodin, přítel už přes hodinu spí a já hledám v televizi něco, co by mě bavilo, brouzdám po netu a nudím se. Nemám kamarádky. Ne mám, ale jen opravdu pár, vlastně jen jednu a ta není z Prahy. V Praze mám kamaráda, kolegu z práce. Jsme přátelé, chodíme spolu cvičit, pít, povídáme si o všem, ale chybí mi ženské názory. Jen mám problém..jsem nesnesitelná. Mám v práci spoustu kolegyň, ale nebavím se s nimi moc o svém soukromí, vyhýbám se pracovním večírkům, a přesto nejsem ten typický samotář. Baví mě spoustu věcí, jako každý mám svoje starosti, ale s kým si popovídat? Kocour na mě jen mňouká, morčata hvízdají jen když mají hlad, takže pořád, ale že by mi to pomohlo se odreagovat od práce, to tedy ne :) Našla jsem tenhle web, vypadá fajn, ale bude tu někdo, s kým se bude dát povídat?

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57209.
Archiv anket.